اخبار سیاسی

برآورد 3800 میلیارد تومانی از رانت فولادی در4ماه

به گزارش خبرنگاران، اگرچه قیمت میلگرد در بازار آزاد بعد از یک جهش تا 12 هزار تومان رام شده اما بازار فولاد (شامل ورق و مقاطع و اسلب) هنوز آرام نیست و سیاست دولت هم برای مدیریت این شرایط، تناقض آمیز و غیرشفاف است.

5 مهر 1399

ترامپ خواستار تعویق انتخابات شد

در اقدامی بی سابقه، رئیس جمهور آمریکا درخواست به تاخیر انداختن انتخابات ریاست جمهوری پیش رو که کمتر از 100 روز دیگر قرار است برگزار شود را مطرح کرده است.

4 مهر 1399

وزیر بهداشت لبنان: قربانیان انفجار بیروت به 78 کشته رسید

وزیر بهداشت لبنان شامگاه سه شنبه گفت که قربانیان انفجار بیروت به 78 کشته و 4000 مجروح رسیده است.

4 مهر 1399

حضور پوتین در مراسم روز نیروی دریایی، عکس

روسیه با حضور پوتین رئیس جمهور این کشور روز نیروی دریایی را با رژه های دریایی در تقریباً تمامی پایگاه های این کشور گرامی داشت.

31 شهریور 1399

هشدار ایران به آمریکا درباره مزاحمت برای هواپیمای ماهان به سفیر سوئیس اطلاع داده شد

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران هشدار داد در صورتی که هر حادثه ای برای هواپیمای ایرانی در جهت برگشت اتفاق افتد، تهران آمریکا را مسئول خواهد شناخت و این پیغام به دبیرکل سازمان ملل و سفیر سوئیس نیز داده شده است.

26 شهریور 1399

خبرنگاران عبور خوزستان از پیک اول کرونا

اهواز - خبرنگاران - سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در خوزستان بعد از هشت هفته افزایش، به طور محسوسی کاهش یافته و این استان از پیک اول این بیماری عبور کرده است.

25 شهریور 1399

توئیتر، بازنشر توئیتی از سوی ترامپ را غیرفعال کرد

توئیتر بازنشر توئیتی از سوی ترامپ را به دلیل نقض حق انتشار، غیرفعال کرد.

21 شهریور 1399

استفاده از فناوریهای پوشیدنی در نیروی دریایی آمریکا برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی

نیروی دریایی آمریکا به دنبال استفاده از یک فناوری پوشیدنی برای سربازان خود است تا فاصله گذاری اجتماعی میان آنها رعایت گردد.

21 شهریور 1399

وزیر خارجه فرانسه: لبنان در لبه پرتگاه است

وزیر خارجه فرانسه در خاتمه سفرش به بیروت گفت که کشورش آماده یاری به لبنان است، اما به این شرط که مسئولان سیاسی تصمیماتی را برای حرکت در جهت اصلاحات اتخاذ نمایند.

19 شهریور 1399

رئیس جمهور عراق با وزیر خارجه اردن ملاقات کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از بغداد الیوم، ایمن الصفدی وزیر خارجه اردن با برهم صالح رئیس جمهور عراق ملاقات و مصاحبه کرد.

18 شهریور 1399

مدیر اف بی آی،چین را بزرگترین تهدید علیه آمریکا دانست

مدیر اف بی آی گفت، عوامل چین صدها تبعه چینی ساکن آمریکا را در تلاش برای وادار ساختن آن ها به بازگشت دنبال می کنند و این بخشی از یک کمپین جهانی موسوم به عملیات شکار روباه است.

17 شهریور 1399

رکود مالی اروپا عمیق تر از انتظارات قبلی است

کمیسیون اروپا به عنوان بازوی اجرایی اتحادیه اروپا در گزارشی هشدار داد که رکود مالی در اروپا احتمالاً عمیق تر از پیش بینی مطرح شده در گزارش قبلی این نهاد اروپایی خواهد بود و با توجه به کُند بودن فرایند برطرف محدودیت های وضع شده برای مهار ویروس کرونا در...

15 شهریور 1399

روابط واشنگتن با 2 شاهزاده

محمد بن سلمان از طریق پیام های متعددی واشنگتن را برای تصدی پست ولیعهدی و کنار زدن پسر عمویش، شاهزاده بن نایف که اداره پرونده های مهمی را در اختیار داشته و ارتباطات قوی با محافل قدرت در آمریکا داشت، آماده کرد.

15 شهریور 1399

طرف های برجام می توانند مانع تمدید تحریم تسلیحاتی ایران شوند

خبرنگاران، گروه بین الملل - عبدالحمید بیاتی: شورای امنیت سازمان ملل متحد از امروز چهارشنبه آنالیز پیش نویس قطعنامه تمدید تحریم های آمریکا را شروع می نماید.

14 شهریور 1399

انتخابات شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دریانوردی و علوم دریایی چابهار به صورت مجازی برگزار گردید

دوازدهمین دوره انتخابات شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار به صورت مجازی برگزار و حمیدرضا جوادی فر به عنوان دبیر این تشکل انتخاب شد.

14 شهریور 1399

پاسخ فولاد مبارکه به تحریمهای آمریکایی

خبرنگاران/اصفهان حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان به ششمین دوره تحریم های ظالمانه آمریکا علیه این شرکت، پاسخ داد.

12 شهریور 1399

خبرنگاران جبهه ضد ترامپ جمهوریخواهان دولت بوش تشکیل شد

تهران - خبرنگاران - شماری از مقام های جمهوریخواه دولت جورج بوش ضمن مخالفت با سیاست های کلان ترامپ، حمایت خود را از جو بایدن نامزد اصلی دموکرات ها در انتخابات 2020 ریاست جمهوری آمریکا اعلام کردند.

11 شهریور 1399

توقف فعالیت 38 درصد کسب وکارها در دوران شیوع کرونا

شیوع ویروس کرونا در اواخر سال گذشته و شدت دریافت آن موجب خروج شرایط اقتصادی و کسب وکارها از روال عادی شد. به هر صورت اعمال سیاست های محدودسازی اجتماعی و فعالیت های کسب وکارهای اقتصادی تأثیر قابل توجهی بر فرآیند کسب وکار داشت و موجب آسیب دیدن بخش زیادی...

11 شهریور 1399

روسیه تا 2024 در فضا سامانه هشداردهنده حملات موشکی مستقر می نماید

فرمانده نیروی هوافضای روسیه گفت که این کشور در نظر دارد تا سال 2024 یک سامانه فضایی هشداردهنده درباره حملات موشکی در فضا مستقر و عملیاتی کند.

10 شهریور 1399

پیام مهم خلعتبری به طرفداران پرسپولیس

بازیکن سابق پرسپولیس بعد از سال ها درباره ماجرای جدایی اش از جمع شاگردان علی دایی و سرخپوشان به صحبت پرداخت.

4 شهریور 1399
تعداد: (130)