اخبار و رویدادها

هشدار وزیر خزانه داری آمریکا درباره فروپاشی اقتصاد این کشور

وزیر خزانه داری آمریکا گفت که اگر واشنگتن به دلیل ویروس کرونا طولانی مدت منتظر بازگشایی مالی باقی بماند، اقتصاد این کشور با خطر فروپاشی روبرو خواهد شد.

20 تیر 1399

نظری: توهم مذاکره با آمریکا ، دموکرات با جمهوری خواه تفاوتی ندارد

منتخب مجلس یازدهم گفت: ایران باوری امیدبخش به ملت های مستضعف برای شکستن هیمنه این نظام سلطه در سطح جهان القا کرده و این نهضت ضد امپریالیستی روزبه روز در حال گسترش است.

20 تیر 1399

به چشم خودم دیدم که چاله ها را پر می کنند

خبرها از حضور شبانه روزی قاچاقچیان عتیقه و حفاران غیرمجاز در روستاهای اطراف شوش و اندیمشک و حتی دیگر بخش های استان خوزستان آن قدر زیاد شده اند که به مرور سر و صدای مردم بومی مناطق مختلف هم درآمده است.

19 تیر 1399

تاریخ از سرگیری لیگ فوتبال عربستان اعلام شد

طبق اعلام سازمان لیگ فوتبال عربستان، قرار است که ادامه این لیگ بعد از وقفه ای طولانی به خاطر ویروس کرونا در 20 آگوست (30 مرداد) برگزار شود.

19 تیر 1399

خبرنگاران 6 هکتار از اراضی زراعی و باغات شهر دماوند آزادسازی شد

تهران - خبرنگاران - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دماوند گفت: 6 هکتار از اراضی زراعی و باغات منطقه اشنه در شهر دماوند با هدف مقابله باهرگونه ساخت و سازغیرمجاز آزادسازی شد.

18 تیر 1399

بازاریابی شبکه ای چیست؟

بازاریابی شبکه ای چیست و چطور کار می نماید؟در مطلب حاضر به دنبال جوابی برای این سؤال خواهیم بود. پس از معرفی بعضی مفاهیم اساسی این نوع بازاریابی، شما را با طرز کار آن آشنا خواهیم کرد. در بخش های پایانی مطلب هم جزئیات بیشتری درباره آن در اختیارتان خواهیم...

18 تیر 1399

قطعنامه کانادا علیه ایران بازی سیاسی غرب است

یک کارشناس سیاست خارجی در رابطه با صدور قطعنامه مجمع عمومی سازمان ملل درباره شرایط حقوق بشر در ایران گفت: قطعنامه کانادا علیه ایران بازی سیاسی غرب برای تحت فشار دادن کشورمان در مذاکرات هسته ای است و حال آنکه این کوشش ها بی حاصل است و ما هرگز در بحث حقوق...

17 تیر 1399

دکوراسیون خانه فرشته و مهدی؛ یک مدرن کوچک

وب سایت چیدانه - صدف حقیقت: یک خانه برای آنکه بتواند به درستی طراحی شود، لزوما به بودجه زیاد نیاز ندارد. مهم آن است که انتخاب سبک، رنگ و وسایل مورد نیاز به درستی و با توجه به متراژ موجود و نیاز های افراد خانه انجام گیرد. سلیقه خود را با خانواده تان چک کنید...

16 تیر 1399

احتمال کاهش 30 تا 40 درصدی قیمت خودرو با قیمت گذاری جدید

شیوا از احتمال کاهش 30 تا 40 درصدی قیمت خودرو با معین نرخ واقعی برای خودروها در بازار آزاد اطلاع داد.

16 تیر 1399

سخنگوی کاخ سفید: ماهان را تحریم کنید

ایسنا نوشت: سخنگوی وزرات امور خارجه آمریکا با طرح ادعاهایی علیه شرکت هواپیمایی ماهان، خواستار تحریم این شرکت از سوی کشورهای دنیا شد.

16 تیر 1399

نخستین آزمایش خانگی بزاق برای کرونا مجوز گرفت

سازمان غذا و داروی آمریکا به نخستین آزمایش گردآوری خانگی بزاق برای آزمایش ویروس کرونا عامل بیماری کووید-19 مجوز داد.

15 تیر 1399

چین: آمریکا درباره آزمایشگاه های میکروبی خود سکوت کرده است

یک سخنگوی وزارت خارجه چین اظهارات مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در خصوص نشات دریافت ویروس کرونا از یک آزمایشگاه در چین را تقبیح کرد و گفت: آمریکا درباره شرایط آزمایشگاه های خود در برخی از نقاط دنیا سکوت اختیار کرده است.

15 تیر 1399

گزارش ، بحران داخلی در آبخازیا و بازتاب آن در روابط با گرجستان و روسیه

منطقه جدایی طلب آبخازیا در حال گذار از یک بحران سیاسی عمیق به همراه ایجاد مشکلاتی در روابطش با روسیه است.

14 تیر 1399

یونکر: شهروندان در مرزهای آلمان- لوکزامبورگ قربانی استبداد برلین شدند

رئیس سابق کمیسیون اروپایی انتقاد شدیدی به سیاست کنترل مرزی در اتحادیه اروپا در دوران بحران کرونا از جمله در مرزهای آلمان و لوکزامبورگ وارد نموده و شهروندان در این مناطق مرزی را قربانی استبداد برلین ارزیابی کرد.

14 تیر 1399

استفاده غیرمسکونی از ملک مسکونی به چه صورتی است؟

با توجه به افزایش جمعیت شهر و شهرنشینی، این مسئله تبعات متفاوتی با خود به همراه دارد اما همچنان مهم ترین اصل در مدیریت شهری افزایش رفاه و آسایش شهروندان و تأمین امنیت آن هاست که یکی از عظیم ترین اهداف شهرداری هر شهر و منطقه است. این روزها به دلیل افزایش...

13 تیر 1399

رکوردشکنی بازرسی آژانس بین المللی انرژی اتمی از ایران در سال گذشته میلادی

در سندی 129 صفحه ای که به رصد بلومبرگ رسیده، آمده است که آژاتس بین المللی انرژی اتمی در سال 2019 در بازرسی های خود از سایت های ایرانی رکوردشکنی کرده است.

13 تیر 1399

برانکو به خبر حضورش در تیم فوتبال سپاهان واکنش نشان داد

به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که رقابت های فصل جاری لیگ برتر فوتبال ایران به دلیل شیوع ویروس کرونا پس از هفته بیست و یکم دچار وقفه ای طولانی مدت شده است صحبت در مورد آینده نیمکت باشگاه ها همچنان داغ است.

12 تیر 1399

ضرر 1500 میلیارد تومانی هتل های کیش در نوروز 99 ، درآمد نوروز برابر با 4 ماه سال بود

مسیح الله صفا، رئیس جامعه هتلداران کیش، با اشاره به آخرین شرایط هتل ها در کیش گفت: در کل دنیا بیشترین لطمه ای که ویروس کرونا وارد کرد به صنعت گردشگری بود و ایران و جزیره کیش نیز از این مسئله مستثنی نیست. هر سال از 27 اسفند الی 17 فروردین یک شرایط استثنایی...

12 تیر 1399

آمریکا علاوه بر چین به روسیه هم درباره کرونا اتهام زد

فارس نوشت: مارک اسپر وزیر دفاع آمریکا در گفت وگو با روزنامه ایتالیایی مدعی شد که چین و روسیه از شرایط اضطراری که در پی شیوع کرونا در دنیا به وجود آمده است، برای پیشبرد منافع خود در اروپا سوء استفاده می نمایند.

12 تیر 1399

بیل گیتس دوم شد؛ زاکربرگ چهارم

نشریه فوربس طبق روال گذشته اقدام به معرفی ثروتمندترین افراد دنیا کرد که بر این اساس و تا سرانجام ماه آوریل، جف بزوس پیروز شد بار دیگر به عنوان ثروتمندترین فرد دنیا معرفی گردد.

11 تیر 1399
تعداد: (312)