اخبار مجلس

110 واحد صنفی متخلف تهران در 24 ساعت گذشته پلمب شد

جانشین پلیس امنیت عمومی تهران عظیم از پلمب 110 واحد صنفی متخلف در 24 ساعت گذشته اطلاع داد.

8 خرداد 1399

خبرنگاران برخورد با تخلف آشکار حوزه ورزش و جوانان شهرستان دماوند

تهران - خبرنگاران - سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند در واکنش به پخش کلیپی در فضای مجازی از برگزاری مسابقه فوتبال در زمین چمن تختی دماوند گفت: با تخلف آشکار رئیس اداره ورزش و جوانان و هیات فوتبال شهرستان دماوند برخورد می گردد.

3 خرداد 1399

توقف تولید خودروی یورو 4 از ابتدای امسال

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از تفاهم این سازمان با خودروسازان برای تولید خودروی یورو 5 خبر داد و تاکید کرد از ابتدای سال 99 خودروی یورو 4 مجوز تولید نخواهد گرفت.

19 اردیبهشت 1399

سفر به کیش مسدود و مشروط به ارائه گواهی سلامت شد

سفر به جزیره کیش در پی افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا مسدود و مشروط به ارائه برگه سلامت از منابع ذیصلاح و تکمیل اظهار نامه از مسافران شد.

17 اردیبهشت 1399

سعیدی: حمایت از بعضی رشته ها به خاطر موقعیت شان است نه موضوع دیگر

به گزارش خبرنگاران، در جریان مجمع عمومی کمیته ملی المپیک که دوشنبه گذشته برگزار گردید، انتقاداتی نسبت به چگونگی توزیع بودجه به فدراسیون ها مطرح شد. یکی از منتقدان علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی بود که با انتقاد از میزان بودجه تخصیصی به فدراسیونش، تاکید...

22 اسفند 1398

آخرین شرایط پرداخت فرهنگیان بازنشسته 98

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از احتمال پرداخت پاداش سرانجام خدمت فرهنگیان بازنشسته سال 98 در اوایل سال آینده اطلاع داد.

18 اسفند 1398

کارنامه دولت در تدوین لوایح

موضوع شفافیت، پاسخگویی، جامعه باز و حکومت باز یک مطالبه عمومی است و کلید پاسخگویی هم شفافیت است. وجود انسان مطلع منوط به داشتن اطلاعات یا دسترسی به اطلاعات است. در واقع مطلعی فرع بر دسترسی به اطلاعات است و شفافیت نیز حاصل امکان دسترسی است و باید گفت تمام...

17 اسفند 1398

اختصاص اعتبار و تسهیلات بانکی برای جبران خسارات سیل و آب گرفتگی در سه استان

هیات وزیران در جلسه امروز خود که به ریاست حسن روحانی، رئیس جمهوری برگزار گردید با اختصاص مبلغ 6839 میلیارد و 635 میلیون ریال اعتبار برای بازسازی بخش های خسارت دیده ناشی از سیل و آب گرفتگی استان های سیستان و بلوچستان، کرمان و هرمزگان موافقت کرد.

16 اسفند 1398

هند دستور خروج هزاران نیروی نظامی از کشمیر را صادر کرد

وزارت امور داخلی هند با صدور حکمی خواهان بازگشت فوری 72 یگان نیرو های پلیس مسلح مرکزی به پایگاههایشان در سرتاسر هند شد.

24 بهمن 1398

استفاده از ظرفیت محیط زیست و منابع طبیعی در توسعه پایدار

چهل و نهمین نشست شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان کهگیلویه و بویراحمد با دستور کار آنالیز مصوبات جلسات گذشته و استفاده از ظرفیت محیط زیست و منابع طبیعی در توسعه پایدار استان برگزار گردید.

21 بهمن 1398