بازبینی رشته های فیتنس اسپرت، پرورش اندام، فیزیک و فیزیک کلاسیک

به گزارش مجله یافان، سخنگوی کمیته فنی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: جلسه بازبینی از ورزشکاران جهت اعزام به بازی های فیتنس جهانی IFBB آدینه 7 خردادماه برگزار می گردد.

بازبینی رشته های فیتنس اسپرت، پرورش اندام، فیزیک و فیزیک کلاسیک

به گزارش مجله یافان، حسن رهنماییان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در مورد مصوبات جلسه کمیته فنی که دیروز در محل فدراسیون با حضور حسن کرباسی سرپرست دبیری فدراسیون، محمد نصیری رییس کمیته فنی فدراسیون و اعضای کمیته فنی فدراسیون برگزار گردید، گفت: طبق تصمیمی که در این جلسه اتخاذ شد، جلسه بازبینی و انتخابی تیم ملی فیتنس اسپرت روز آدینه 7 خردادماه در باشگاه آموزشگاه فیتنس داینامیک برگزار می گردد. از میان 5 ورزشکاری که پیش از این به اردوی تیم ملی راه پیدا نموده بودند، نفرات شاخص جهت اعزام به مسابقات جهانی اسپانیا انتخاب می شوند.

سخنگوی کمیته فنی یادآور شد: همان روز و در همان محل جلسه بازبینی با حضور نفرات اول و دوم رشته های فیزیک، فیزیک کلاسیک و پرورش اندام شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور کیش برگزار خواهد شد تا نفرات منتخب جهت اعزام به بازی های جهانی اسپانیا معین شوند.

رهنماییان گفت: فدراسیون از استان هایی که ورزشکاران آنها در مسابقات قهرمانی کشور کیش در سه رشته ذکر شده به عناوین اول و دوم دست پیدا کردند، خواسته شرایط را برای حضورشان در جلسه بازبینی فراهم نمایند.

وی با تاکید بر اینکه ورزشکاران در شرایط یکسان (بدون رنگ) در محل بازبینی حضور داشته باشند، مطرح نمود: مقرر شده به غیر از مسابقات فیتنس نمایندگانی از کشورمان در مسابقات رشته های بیلدینگ، فیزیک و فیزیک کلاسیک در تیرماه در بازی های فیتنس جهانی IFBB حضور داشته باشند.

بعد از تصمیم فدراسیون مبنی بر اعزام نمایندگانی از ایران در رشته های فیتنس اسپرت و فیتنس چلنج به بازی های جهانی فیتنس که از تاریخ 7 لغایت 13 تیرماه برگزار می گردد، چند روز قبل IFBB رشته های دیگری همچون فیزیک، فیزیک کلاسیک و پرورش اندام را هم در این بازی ها گنجاند. بر همین اساس فدراسیون بدنسازی تصمیم گرفت تیمی را در قالب یکی از باشگاه ها در این سه رشته نیز راهی بازی های جهانی اسپانیا کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 تیر 1400 بروزرسانی: 13 تیر 1400 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 1027

به "بازبینی رشته های فیتنس اسپرت، پرورش اندام، فیزیک و فیزیک کلاسیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازبینی رشته های فیتنس اسپرت، پرورش اندام، فیزیک و فیزیک کلاسیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید