هوش مصنوعی

ارائه خدمات رایانش ابری به استارت آپ های برگزیده معاونت علمی

به گزارش خبرنگاران به نقل از ارتباطات هوشمند تبیان؛ این مجموعه با 10 تا 20 درصد تخفیف به استارت آپهای خلاق، دانش بنیان و برگزیده ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی ریاست جمهوری، خدمات رایانش ابری می دهد.

9 مهر 1399

تنها استارت آپ ایرانی منتخب درCOLLISION 2020 کانادا

در کنفرانس COLLISION که یکی از مهم ترین رویدادهای استارت آپی در دنیا است، سال جاری از ایران تنها، استارت آپ ترابرنت حضور دارد، به علاوه ترابرنت به عنوان یکی از استارت آپ های منتخبِ کنفرانس در حوزه Autotech معرفی شده است.

27 مرداد 1399

نام عجیب فرزند ایلان ماسک عجیب تر شد!

ایلان ماسک مدیرعامل شرکت تسلا و همسر وی گرایمز که در حوزه موسیقی فعال است طی هفته های اخیر به علت نام عجیب فرزند خود سوژه رسانه ها شده بودند، اکنون این زوج تصمیم گرفته اند نام فرزند خود را یکبار دیگر تغییر داده و نامی عجیب تر از قبل انتخاب کنند.

8 مرداد 1399

هوش مصنوعی به رعایت فاصله اجتماعی یاری می نماید

یک استارتاپ حوزه هوش مصنوعی به نام لندینگ ای آی (Landing AI)، نوعی نرم افزار ویدئویی ابداع نموده که می تواند نشان دهد که آیا مردم در فضاهای عمومی، فاصله گذاری اجتماعی را رعایت می نمایند یا خیر.

30 خرداد 1399

توسعه صنایع خلاق مستلزم وجود مهارت های کارآفرینی است

مدیر رسته فناوری اطلاعات طرح تکاپو، راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی را زمینه ساز رشد کسب و کارهای نوپا دانست که موجب اشتغالزایی و ارزآوری برای کشور می شوند.

23 بهمن 1398