اقلیت های نژادی آمریکا از تزریق واکسن کرونا نگران هستند

به گزارش مجله یافان، تصمیم بعضی از ایالت های آمریکا مبنی بر اولویت دادن به اقلیت های نژادی برای تزریق واکسن کرونا نگرانی های زیادی را ایجاد نموده است.

اقلیت های نژادی آمریکا از تزریق واکسن کرونا نگران هستند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه مجله یافان، راشاتودی گزارش داد در آمریکا توزیع واکسن کرونا بر اساس میزان احتیاج افراد، سن افراد و حتی نژاد افراد توزیع می گردد. بعد از تزریق واکسن کرونا به کارکنان مراکز درمانی تزریق این واکسن به اقلیت های سیاهپوست و اسپانیایی تبار ها و دیگر اقلیت ها در آمریکا بعنوان اولویت معرفی شده است.

مرکز کنترل و جلوگیری از بیماری ها در آمریکا اعلام نموده با توجه به آن که اقلیت ها در این کشور بیشتر در معرض خطر مرگ به علت ابتلا به کرونا قرار دارند تزریق واکسن کرونا به آن ها در اولویت است.

این موضوع شهروندان حامی ایده رجحان سفیدپوستان در آمریکا را خشمگین نموده است. در عین حال افرادی که توانایی اقتصادی بالایی دارند کوشش می نمایند با پرداخت پول واکسن کرونا را تزریق نمایند که این موضوع هم به چالشی برای پزشکان و مسئولان تزریق واکسن کرونا تبدیل شده است.

خبرنگار راشاتودی نهایتا افزود که فراوری واکسن کرونا امیدواری هایی برای سرانجام دادن به این بیماری همه گیر ایجاد نموده، اما هنوز راهی بسیار طولانی برای دستیابی به این هدف پیش رو است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 743

به "اقلیت های نژادی آمریکا از تزریق واکسن کرونا نگران هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقلیت های نژادی آمریکا از تزریق واکسن کرونا نگران هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید