شلیک مرگ بار؛ سرانجام اختلافات مرد جوان با همسر

به گزارش مجله یافان، مردی که متهم است همسرش را با شلیک گلوله به قتل رسانده است، در زندان در انتظار برگزاری جلسه محاکمه به سر می برد تا مجازاتش مشخص گردد. رسیدگی به این پرونده از زمانی شروع شد که کارآگاهان جنایی استان فارس آگاه شدند زنی جوان به طرز مشکوکی در خانه اش جان باخته است.

شلیک مرگ بار؛ سرانجام اختلافات مرد جوان با همسر

به گزارش شرق؛ آن ها وقتی در محل حادثه حضور یافتند، پیکر غرق در خون زنی به نام ناهید را مشاهده کردند که معلوم بود هدف گلوله نهاده شده و کشته شده است. نخستین مظنون این جنایت کسی نبود جز شوهر مقتول که حمید نام دارد. حمید در بازپرسی ها ادعا کرد از ماجرای کشته شدن همسرش بی اطلاع است.

او گفت نمی داند چه کسی و با چه انگیزه ای وارد خانه شان شده و به همسرش شلیک نموده است. ادعا های این مرد منطقی به نظر نمی رسید، زیرا اگر غریبه ای وارد خانه شده بود باید ردپایی از او بر جا می ماند؛ در حالی که شواهد از جمله پوشش مقتول نشان می داد او در خانه با فردی آشنا تنها بوده است.

حمید نتوانست به سؤالات پلیس جواب بدهد و از آنجا که مسجل شده بود این جنایت با انگیزه شخصی اتفاق افتاده است، مظنون پرونده در پاسخ به این پرسش که چه فرد یا افرادی با او یا همسرش خصومت داشتند، سکوت کرد. ظن به ارتکاب جنایت به دست حمید زمانی قوت گرفت که مأموران از داخل خانه سلاحی شکاری پیدا کردند. به این ترتیب مرد جوان بازداشت و پیکر همسرش به پزشکی قانونی منتقل شد. چندی بعد کارشناسان اسلحه در نظریه ای اعلام کردند سلاحی که مقتول با آن هدف گرفته شده، همان تفنگ شکاری است که به شوهر او تعلق دارد.

این گونه بود که همه راه ها برای فرار از زیر بار اتهام به روی حمید بسته شد و او در محاصره ادله گوناگون نهاده شد. مرد جوان در نهایت به کشتن همسرش اعتراف کرد و گفت: من و ناهید از مدت ها قبل با هم اختلاف داشتیم. دلیل اصلی کشمکش های ما هم به موضوعات مالی برمی گشت.

ما قبلا چند بار با هم دعوا نموده بودیم و من از شرایطی که داشتم به شدت ناراحت و تحت فشار بودم، به گونه ای که دیگر نمی توانستم این اوضاع را تحمل کنم. همین هم سبب شد نقشه قتل در ذهنم جرقه بخورد و در نهایت نیز بعد از یک مشاجره او را با سلاح شکاری کشتم و سعی کردم وانمود کنم قتل او کار من نیست.

زمان حادثه خیلی عصبانی بودم و از شدت خشم نمی توانستم خودم را کنترل کنم. متهم در ادامه به بازسازی صحنه جرم پرداخت و شرح داد سلاح شکاری را مدت ها قبل خریده بود. در نهایت تمام قطعات این پازل جنایی کنار هم نهاده شد.

متهم پس از تکمیل شدن تحقیقات مقدماتی، با صدور قرار بازداشت روانه زندان شد. در سوی دیگر ماجرا، بازپرس برای حمید قرار مجرمیت صادر کرد که این قرار به صدور کیفرخواست علیه او به اتهام قتل عمد منجر شد. این پرونده اکنون روی میز قضات دادگاه کیفری استان فارس نهاده شده و حمید به زودی در شرایطی برای دفاع از خود در دادگاه حاضر می گردد که برای او مجازات مرگ درخواست شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 6 دی 1399 بروزرسانی: 6 دی 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 685

به "شلیک مرگ بار؛ سرانجام اختلافات مرد جوان با همسر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شلیک مرگ بار؛ سرانجام اختلافات مرد جوان با همسر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید