انتقاد وزیر بهداشت از افزایش ترددها در روزگار کرونایی

به گزارش مجله یافان، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور با انتشار یک پست اینستاگرامی در صفحه خود از بی توجهی و ساده انگاری نسبت به بیماری کووید 19 انتقاد کرد.

انتقاد وزیر بهداشت از افزایش ترددها در روزگار کرونایی

به گزارش مجله یافان از ایسنا، متن منتشر شده توسط دکتر سعید نمکی به توضیح زیر است:

پس از روزهای سخت و نفس گیر و مهار موارد ابتلا و مرگ و میر در اقصی نقاط کشور با کوشش شبانه روزی همکارانم و شهادت، ابتلا و زمین گیر شدن تعدادی از آن ها و نزدیک شدن مجدد مرگ و میرها به سمت دو رقمی ای کاش توانی، اختیاری، ابزاری یا مددی فراتر از تمنا و خواهش و التماس داشتم تا با این ترددهای بی رویه برای روزهای سخت خیز مجدد بیماری و زحمت و گرفتاری همکارانم مضطرب نمی شدم و تا این حد از مظلومیت، خستگی و بردباری شان شرم ساز نمی گشتم.

ای کاش می توانستم با تمسک به شیوه هایی سختگیرانه تر و تادیب اندکی که رعایت نمی نمایند و با بی توجهی حقوق شهروندی انبوهی را که رعایت می نمایند زیر پا می گذارند در مهار بیماری توفیقات بیشتری تقدیم مردم نازنین سرزمینم کنم. گرچه شهادت منتهی آرزوی ما در خدمتگزاری به مردم دردمند کشورمان است اما ای کاش عزیزترین فرزندان رنج کشیده مان به عنوان مدافع سلامت قربانی ساده انگاری و بی توجهی گروهی نمی شدند و ای کاش همگان با رعایت شیوه نامه ها فرصت بازتوانی دیگرمان ببخشند تا اگر خدایی ناکرده پاییزی سخت در راه بود همکاران رنجورم شاداب و با طراوت همچون گذشته در مقابل هجمه سنگین بیماری تاب آورند و ای کاش هنگامی که برای تهیه مایحتاج روز مبادا التماس می کنم گروهی دردنامه هایم را تقاضای عادی در شرایط غیر اضطراری نپندارند و ای کاش خداوند به حرمت شب های سوزناک عزای حسینی این بلا را از جان ملت امام حسین (ع) و عالم بشریت دور کند و ای کاش... .

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 22 مهر 1399 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 530

به "انتقاد وزیر بهداشت از افزایش ترددها در روزگار کرونایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد وزیر بهداشت از افزایش ترددها در روزگار کرونایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید