آخرین جزئیات از شرایط استراماچونی و استقلال

به گزارش مجله یافان، هنوز کسی از شرایط دقیق آندره آ استراماچونی و استقلال خبر ندارد. آخرین اتفاقات حکایت از آن داشت مشکل حل شده و این مربی به ایران بازمی شود.

آخرین جزئیات از شرایط استراماچونی و استقلال

خبرآنلاین؛ با دخالت یک بانک ایتالیایی انتها استقلالی ها توانستند پول را به حساب استراماچونی واریز نمایند. منتهی انگار تازه مذاکرات آغاز خواهد شد.

باشگاه استقلال چندی قبل گفت استراماچونی خواستار آن شده قراردادش به مدت یک فصل کاهش پیدا کند. یعنی توقع او این بوده که قراردادش تا انتها همین فصل جاری باشد و بعد از آن تبدیل به یک مربی آزاد گردد. این ادعای باشگاه استقلال بود، در حالی که استراماچونی آن را تکذیب کرد و گفت کوچکترین شرط و شروطی نداشته است. به همین دلیل کسی مطمئن نیست حرف راست را چه کسی می گوید؟ استراماچونی یا باشگاه استقلال؟ این مربی ایتالیایی تنها گفت باید باشگاه راه حلی پیدا کند و همینطور تضمین دهد، پولش به موقع پرداخت گردد.

از داخل باشگاه خبر می رسد آنها راضی هستند قرارداد تا انتها فصل باشد چون ادامه این قرارداد در فصل آینده می تواند هزینه هنگفتی برای باشگاه داشته باشد. نکته اینجاست همان کسانی که در باشگاه موافق حضور استراماچونی بودند حالا تاکید دارند قرارداد تا انتها فصل باشد. تامین هزینه قرارداد این مربی برای باشگاه بسیار سخت و پیچیده شده است. آنها علاوه بر این مشکل، نمی توانند پول را هم به حساب او واریز نمایند. استراماچونی تاکید دارد باید پول از راهی قانونی که مورد تائید فیفا هم باشد، به حسابش واریز گردد تا دوباره متهم به پولشویی در ایتالیا نگردد.

از کامران منزوی درباره قرارداد یکساله این مربی سوال کردیم که او در این باره گفت: بله، این بحثی است که وجود دارد و فکر می کنم قرارداد جدید امضای گردد که تا انتها فصل جاری خواهد بود. او در پاسخ به این سوال که آیا رقم دستمزد این مربی تغییری می نماید؟ جواب داد: نه، رقم تغییری نخواهد کرد و همان قبلی است. رقم قبلی همان 750 هزار یورو برای سال بوده است. نکته اینجاست که در تابستان قبل ابتدا دو طرف بر سر رقم 500 هزار دلار به توافق رسیده بودند ولی در چشم به هم زدنی، رقم قرارداد این مربی به 750 هزار یورو رسید!

حالا قرار شده تا پیش از آغاز تمرینات دوباره استقلال، قرارداد جدید به امضای طرفین برسد. باشگاه بیشتر از استراماچونی روی این مسئله تاکید دارد. از سویی مربی ایتالیایی هم احتمالا با نتایجی که همراه با این تیم به دست خواهد آورد، می تواند مشتریان خوبی برای خودش دست و پا کند. بنابراین انگار دو طرف راضی هستند.

زمان بازگشت این مربی هم هنوز معین نیست و تا این لحظه قرار شده بعد از تعطیلات ژانویه بازگردد. باید دید نتیجه مذاکرات چه خواهد شد.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 21 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 11

به "آخرین جزئیات از شرایط استراماچونی و استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین جزئیات از شرایط استراماچونی و استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید