کونته: کابوسی که فکر می کردم تا ابد همراهم خواهد بود، پایان تمام شد!

به گزارش مجله یافان، سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا تبرئه شدنش از اتهام شراکت جرم در تبانی بازی پنج سال پیش باشگاه سیه نا را انتها یک کابوس دانست.

کونته: کابوسی که فکر می کردم تا ابد همراهم خواهد بود، پایان تمام شد!

به گزارش مجله یافان، آنتونیو کونته روز گذشته (یکشنبه) خاتمه از اتهام شراکت جرم در تبانی باشگاه سیه نا برای معین نتیجه بازی اش برابر آلبینولفه در فصل 11-2010 سری B برای صعود به سری A تبرئه شد و درخواست محرومیت تعلیقی شش ماهه برای او از سوی دادستان پرونده اجرایی نشد.

سرمربی حال حاضر تیم ملی ایتالیا با اشاره به این اتفاق گفت: امروز برای من انتها یک کابوس بود. اینکه اعتبارم با متهم شدن با تبانی لکه دار شده بود، برایم واقعاً آزاردهند بود. این اتفاق تجربه ای تلخ بود. من از خانواده ام که هرگز در بی گناه بودنم شک نداشتند، تشکر می کنم.

سرمربی پیشین یوونتوس در صفحه فیس بوکش هم پیامی برای قدردانی از هوادارانش گذاشت و در آن نوشت: چهار سال پیش، همه چیز با بازرسی خانه من در ساعت پنج صبح آغاز شد که آغاز یک دوران کابوس وار بود، دورانی که گاهی اوقات فکر می کردم قرار است تا ابد ادامه داشته باشد. آنهایی که مرا می شناسند حامی ام بودند. این فرضیه که من ممکن است در فساد تبانی فوتبال ایتالیا دخیل بوده باشم، مرا آزار داد. امروز خاتمه انتها این داستان زشت رقم خورد. از همه کسانی که هرگز درمورد وفاداری و بی گناهی من تردید به خودشان راه ندادند، تشکر می کنم. به شما اطمینان می دهم که این اتفاق مرا قوی تر و باانگیزه تر می نماید.

منبع: تسنیم
انتشار: 1 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 51

به "کونته: کابوسی که فکر می کردم تا ابد همراهم خواهد بود، پایان تمام شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کونته: کابوسی که فکر می کردم تا ابد همراهم خواهد بود، پایان تمام شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید