پیام مهم خلعتبری به طرفداران پرسپولیس

به گزارش مجله یافان، بازیکن سابق پرسپولیس بعد از سال ها درباره ماجرای جدایی اش از جمع شاگردان علی دایی و سرخپوشان به صحبت پرداخت.

پیام مهم خلعتبری به طرفداران پرسپولیس

به گزارش گروه ورزشی مجله یافان، محمدرضا خلعتبری یکی از خریدهای پر سر و صدا و جنجالی پرسپولیس در دوره علی دایی و رویانیان محسوب می شد که البته بعد از آن مجبور شد از این تیم خیلی زود برود. او اکنون بعد از سال ها مدعی شده که علیرغم علاقه شدیدش به پرسپولیس، مجبورش کردند که از این تیم جدا گردد.

خلعتبری در ابتدا درباره شرایط مصدومیتش و حضور در ترکیب شهرخودرو گفت: مشکل خاصی نبود و مصدومیتم رفع شده است و با تیم در حال تمرین هستم و مسئله ای برای بازی کردن مقابل ذوب آهن نخواهم داشت. تیم هم در شرایطی خوبی به سر می برد. ما تنها دو بازی تدارکاتی داشتیم و متاسفانه آنطور که باید نتوانستم در مرحله آماده سازی و هماهنگی قرار گیریم. بهرحال برای آغاز مسابقات آماده هستیم. ذوب آهن نیز بازیکنان بسیار خوبی در اختیار دارد. انشاالله که بتوانیم یک بازی خوب انجام دهیم و با پیروزی از زمین مسابقه خارج شویم.

بازیکن شهرخودرو درباره تقابل با تیم سابقش گفت: 5 سال از بهترین دوران خود را در ذوب آهن بازی کردم، با این تیم قهرمان جام حذفی و نایب قهرمان لیگ شدم و در فینال لیگ قهرمانان آسیا حضور یافتم و خاطر خوشی را در این تیم داریم. همواره خود را مدیون این باشگاه می دانم، اما به هر حال اکنون بازیکن شهرخودرو هستم و امیدوارم یکی از بهترین بازی هایم را فردا برابر آنها داشته باشم.

وی درباره مخالفت هایی که برای آغاز مسابقات داشتند نیز گفت: دیگر بحث موافق و مخالف بودن گذشته و مسابقات آغاز شده است. از همان ابتدا گفتم شرایط برگزاری مسابقات مساعد نیست و الان هم همین را می گویم. طبق قراردادی که داریم موظف هستیم تا برای شهرخودرو بازی کنیم و با توجه به دستور مراجه ذی ربط بازی ها باید برگزار گردد. اما بهرحال ما هنوز هم بر سر موضع خود هستیم. خیلی ها گفتند چون شهرخودرو خصوصی است و نمی خواهد پول بازیکنان را بدهد مخالف برگزاری لیگ هستند اما تمام بازیکنان ما 80 درصد از باشگاه دریافتی داشته اند که باید از همین جا از آقای حمیداوی و مدیران تیم بخاطر پایبندی به تعهدات شان تشکر کنم. ما موظف هستیم به بهترین شکل این مسابقات را پیگیری کنیم چرا که شانس کسب سهیمه لیگ قهرمانان آسیا در فصل بعد را داریم. تنها مخالفت ما برای برگزاری لیگ حفظ سلامتی بازیکنان و اعضای کادر فنی بوده است. برایم سلامتی بازیکنان، اعضای کادرفنی، مجله یافان و سایر عوامل اجرایی مهم است تا کسب سهیمه لیگ قهرمانان و قهرمانی لیگ. در آسیا بازی کردم تا فینال لیگ قهرمانان رفته ام، تجربه بازی در بسیاری از میادین را دارم. شغل ما فوتبال است و الان هم با توجه به اعلامی که شده علاقه داریم تا فوتبال بازی کنیم و بازی ها برگزار گردد.

خلعتبری درباره شرایط لیگ در صورت عدم برگزاری گفت: در فرانسه و بلژیک وقتی مسابقات را نیمه کاره تمام کردند قهرمان را اعلام کردند. با توجه به شرایط پرسپولیس اگر لیگ را تعطیل می کردند حق پرسپولیس بود تا به عنوان قهرمان لیگ اعلام گردد. این را گفتم و همان زمان خیلی ها نسبت به این حرفم واکنش نشان دادند. درست است اگر مسابقات برگزار گردد ما نیز همچون پرسپولیس شانس قهرمانی داریم، سالی که من با سپاهان قهرمان لیگ شدم ما 7 امتیاز با نفت و تراکتور فاصله داشتیم اما انتهای فصل ما قهرمان شدیم. هنوز سر حرف خود هستم اگر مسابقات تعطیل می شد این حق پرسپولیس بود تا به عنوان قهرمان مسابقات معرفی گردد. الان دوست دارم مسابقات برگزار گردد تا هم تکلیف قهرمان تعیین گردد هم سهیمه و هم تکلیف تیمهای سقوط کننده.

بازیکن شهرخودرو درباره حرف هایی که درباره خاتمه فوتبال و خداحافظی اش شنیده می گردد نیز اینطور واکنش نشان داد: با توجه به شرایطی که اکنون دارم فعلا قصد خداحافظی ندارم و تا زمانی که از نظر بدنی بتوانم بازی کنم و شرایط مهیا باشد دوست دارم با تمام وجودم در مستطیل سبز حضور داشته باشم و بازی کردن لذت ببرم. اما اکنون در مشهد هستم. جایی که فوتبالم را برای سربازی از آنجا آغاز کردم. کسی چه می داند شاید روزی در همین مشهد از فوتبال خداحافظی کردم.

خلعتبری درباره دوران حضور کوتاه مدتش در پرسپولیس گفت: تنها یک نیم فصل در پرسپولیس حضور داشتم که یکی از شیرین ترین و بهترین دوران من بود. ولی متاسفانه بعضی از افراد چون آقای سیاسی و رئیس هیات مدیر نگذاشتند تا در پرسپولیس بمانم در قراردادم دخالت کردند و هر کاری می شد انجام دادند تا بروم. در نهایت با ناراحتی از پرسپولیس جدا شدم و همه طرفداران پرسپولیس باید بدانند آقایان نگذاشتند تا در جایی که دوست داشتم بمانم. آقای سیاسی صحبت های را مطرح می کردند که اصلا با عقل جور در نمی آمد. گفتند پول های که از فصل قبل آقای رویانیان به تو بدهکار هست را نخواهیم داد. قرارداد سال بعد تو نیز جوری است که ما نمی توانیم پولی بدهیم و پول عجمان را نیز خودت باید بدهی. آقای سیاسی به طور غیرمستقیم گفت از پرسپولیس برو. حتی سر تمرین به آقایی دایی نیز گفتم دوست دارم در پرسپولیس بمانم اما گفتند خودت باید بدهی عجمان را پرداخت کنی. چطور می توانستم 400 هزار دلار این تیم را بدهم؟ تصمیمات مغرضانه آقایان باعث شد از تیم محبوبم جدا شوم در حالی که در همان فصل برای پرسپولیس 5 گل سه امتیازی زدم. نگذاشتند در پرسولیس بمانم و به این شکل سرنوشت و زندگی حرفه ای من به طور کامل تغییر کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 شهریور 1399 بروزرسانی: 4 شهریور 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 430

به "پیام مهم خلعتبری به طرفداران پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام مهم خلعتبری به طرفداران پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید