وقتی فرهاد مجیدی محبوب ترین بازیکن جهان شد!

به گزارش مجله یافان، سود اصلی را AFC کلاش برد، در ایران اما هواداران جلال حسینی و فرهاد مجیدی به جان هم افتادند و حتی شیوه تقلب برای بیشتر از یک بار رای دادن را به یکدیگر آموزش دادند

وقتی فرهاد مجیدی محبوب ترین بازیکن جهان شد!

به گزارش مجله یافان، تعطیلات غیرمنتظره مسابقات فوتبال، حتی نهادهای رسمی تر را هم سرگردان کرده و باعث کلافگی آنها شده است؛ آنقدر که مثلا سایت روزنامه مارکا در اسپانیا نظرسنجی مربوط به بهترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان را برگزار می کند و کریس رونالدو اول می شود؛ بالاتر از مارادونا، پله، زیدان و حتی مسی! در آسیا هم سایت رسمی کنفدراسیون با شناختی که از لشکرکشی های مجازی ایرانیان داشت، انتخاب اسطوره ایرانی لیگ قهرمانان را به نظرسنجی گذاشت و بیش از پنج میلیون رای واقعی و قلابی گرفت؛ سرمایه ارزشمند برای بالا کشیدن رنک، اعتبار و قیمت سایت!

سود اصلی را AFC کلاش برد، در ایران اما هواداران جلال حسینی و فرهاد مجیدی به جان هم افتادند و حتی شیوه تقلب برای بیشتر از یک بار رای دادن را به یکدیگر آموزش دادند! سایت کنفدراسیون هم که از این مفت بری تاریخی سرخوش شده بود، مدام مهلت رای گیری را تمدید کرد و نهایتا هیچکس نفهمید جلال برنده شد یا فرهاد؛ اما واقعا چه فرقی دارد؟ آیا اصلا چنین عناوینی یک سر سوزن اهمیت دارد؟ مثلا یادتان هست چند سال پیش وقتی تازه لشکرکشی های مجازی باب شده بود، یک سال کریم باقری و یک سال فرهاد مجیدی با رای بالای کاربران ایرانی به عنوان محبوب ترین فوتبالیست های جهان(!) شناخته شدند؟ خب مثلا چه شد؟ الان حتی کلی از کسانی که رای داده بودند هم داستان را یادشان نیست. آن زمان هم سودش را سایت کذایی کرد، درست مثل حالا.

کاش زودتر بلای عالمگیر کرونا رفع شود و مسابقات را از سر بگیرند. اینطوری لااقل به خاطر چیزهای واقعی تر و ملموس تر به جان هم می افتیم و یکدیگر را فحش کش می کنیم، نه به خاطر پیش انداختن حسینی و مجیدی از هم و نه به خاطر شوخی یک مجری با اسم استراماچونی!

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 خرداد 1399 بروزرسانی: 4 خرداد 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 251

به "وقتی فرهاد مجیدی محبوب ترین بازیکن جهان شد!" امتیاز دهید

5 کاربر به "وقتی فرهاد مجیدی محبوب ترین بازیکن جهان شد!" امتیاز داده اند | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقتی فرهاد مجیدی محبوب ترین بازیکن جهان شد!"

1 دیدگاه

15 خرداد 1400

فرهاد مجیدی عـشـق

پاسخ به Ariankh96
* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید