لژیونر شدن بازیکنان تاثیرگذار به لیگ فوتبال ایران لطمه زده است

به گزارش مجله یافان، داود حقی در مصاحبه با خبرنگاران در مورد شرایط این روزهای استقلال گفت: محمود فکری شناخت کاملی نسبت به تیمش پیدا کرده و شاهد هستیم که استقلال نسبت به ابتدای فصل هم روان تر بازی می کند و هم بازی های زیبایی از خود به نمایش می گذارد و اعتقاد دارم اگر این فرایند ادامه پیدا کند استقلال می تواند یکی از مدعیان قهرمانی باشد.

لژیونر شدن بازیکنان تاثیرگذار به لیگ فوتبال ایران لطمه زده است

هافبک سابق استقلال در خصوص انتقادهایی که از خط دفاع آبی پوشان می شود، ادامه داد: فوتبال یک بازی گروهی است. اگر کسی اشتباه می کند همه مقصر هستند البته بازیکنان دفاعی استقلال از لحاظ فردی از بهترین های فوتبال ما هستند اما باید برای اینکه مدافعان استقلال به هماهنگی بیشتری دست پیدا کنند تمرینات ویژه ای را انجام دهند. البته در تمام دنیا مدافعان فوتبال اشتباه می کنند زیرا اگر اشتباه نباشد گلی هم رد و بدل نخواهد شد. ولی اعتقاد دارم خط دفاع آبی پوشان باید هماهنگی بهتری داشته باشد.

داود حقی در پاسخ به این سئوال که گفته می شود با رفتن علی کریمی، خط هافبک استقلال شرایط خوبی ندارد گفت: در اینکه علی کریمی یک بازی ساز کامل بود و رفتنش تاثیر زیادی بر فرایند استقلال گذاشته شکی نیست. یکی از ایرادهای فوتبال ما این است که نمی توانیم بازیکنان بزرگ خود را حفظ کرده و شاید به دلیل مسائل مالی آنها بیشتر به کشورهای عربی می فرایند تا فوتبال خود را در این کشورها ادامه دهند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: در حال حاضر استقلال باید با داشته هایش مقابل حریفان قرار بگیرد و از هافبک هایی که دارد به خوبی استفاده کند. بازیکنانی در خط هافبک استقلال حضور دارند که اگر از لحاظ روحی و روانی به آمادگی کامل برسند می توانند این کمبود را برطرف کنند.

هافبک سابق استقلال در پایان و در خصوص کنار گذاشتن میلیچ توسط فکری به دلیل مسائل انضباطی گفت: کار فکری در این مورد درست بوده است. همه باید به مسائل انضباطی احترام بگذارند. اگر این اتفاق رخ ندهد سرمربی آبی پوشان دیگر نمی تواند تیمش را جمع کند. بنابراین مسائل انضباطی باید در اولویت قرار بگیرد تا مسائل حاشیه ای، تیم را از بین نبرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 بهمن 1399 بروزرسانی: 23 بهمن 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 767

به "لژیونر شدن بازیکنان تاثیرگذار به لیگ فوتبال ایران لطمه زده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لژیونر شدن بازیکنان تاثیرگذار به لیگ فوتبال ایران لطمه زده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید