فروش 11 هزار میلیاردی شرکت های پارک فناوری پردیس در سال 98

به گزارش مجله یافان، به گزارش خبرنگار مهر، امروز تفاهم نامه ایجاد پارک اقتصاد دیجیتال بین وزیر ارتباطات و معاون علمی و فناوری منعقد شد. در این مراسم فضای اشتراکی شرکت ها و استارت آپ های حوزه آی تی در پارک فناوری پردیس با حضور معاون علمی و وزیر ارتباطات افتتاح شد.

فروش 11 هزار میلیاردی شرکت های پارک فناوری پردیس در سال 98

سورنا ستاری در حاشیه امضای تفاهم نامه ایجاد پارک اقتصاد دیجیتال و افتتاح این فضای اشتراکی در پارک فناوری پردیس در جمع مجله یافان گفت: وزارت ارتباطات در سه سال گذشته در حوزه اقتصاد دیجیتال با معاونت علمی و فناوری همکاری هایی داشته است. وزارت ارتباطات در حوزه های کمک به شرکت های استارت آپی همیشه همراه بوده و این وزارتخانه یکی از پایه های اصلی حرکت در حوزه اقتصاد دیجیتال است.

ستاری اضافه نمود: عملیات راه اندازی مجموعه ای که در کنار پارک پردیس در مساحت سی هکتار در قالب اقتصاد دیجیتال شکل می گیرد به زودی اجرایی می شود.

وی با اشاره به میزان فروش شرکت ها پارک پردیس در سال گذشته گفت: در سال 98، یازده هزار میلیارد تومان فروش شرکت های این پارک بوده است.

ستاری اعلام کرد: ما برنامه هزار هکتاری پارک پردیس را در دستور کار داریم؛ درواقع اینجا یک شهر فناوری در آینده است که هر روز استارت آپ های جدیدی فعالیت خود را در آن شروع می کنند.

وی با بیان اینکه همکاری هیات دولت و وزرا باعث شده که پارک های فناوری در سراسر کشور ایجاد شود، گفت: امیدوارم این تفاهم باعث شود رشد شرکت های آی تی و ای سی تی قابل توجه شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 مرداد 1399 بروزرسانی: 17 مرداد 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 395

به "فروش 11 هزار میلیاردی شرکت های پارک فناوری پردیس در سال 98" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش 11 هزار میلیاردی شرکت های پارک فناوری پردیس در سال 98"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید