فرصت های حمایتی نمایشگاه اینوتکس 2020 اعلام شد

به گزارش مجله یافان به نقل از پارک فناوری پردیس، دبیرخانه نهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری با هدف حمایت از حضور نوآوران و فناوران برای حضور در اینوتکس 2020 و ارائه دستاوردهای نواوران و فناوران به مخاطبان، تخفیف های ویژه ای را در نظر گرفته است.

فرصت های حمایتی نمایشگاه اینوتکس 2020 اعلام شد

پنج گروه از شرکت نمایندگان می توانند از این امکان برخوردار شوند. استارت اپ های محصول محور به معنی استارت اپ هایی که اقدام به ساخت یا ارتقای یک محصول فناورانه نموده اند و هدف آنها از حضور در اینوتکس، معرفی این محصول یا بازاریابی به منظور فروش بیشتر آن است.

شرکت های دارای فناوری جدید به معنی شرکت هایی که می خواهند برای اولین بار از فناوری جدید خود در نمایشگاه اینوتکس رونمایی نمایند. فناوری های مد نظر آنها باید تا به امروز به بازار عرضه نشده باشند و اولین بار در نمایشگاه اینوتکس معرفی شوند. محصولاتی که به عنوان نمونه یا پروتو تایپ هم ساخته شده اند، درصورتی که دارای TRL بالای 6 باشند، می توانند از این حمایت بهره مند شوند.

ایرانیان غیر مقیم به معنی استارت اپ ها یا شرکت های نوپایی که مدیرعامل یا بنیان گذاران آن از ایرانیان مقیم خارج از کشور بوده و در لیست مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری ریاست جمهوری ثبت شده باشند.

تمامی پارک های فناوری و شتابدهنده های عضو مرکز شتابدهی نوآوری می توانند از این حمایت بهره مند شوند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 31 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 169

به "فرصت های حمایتی نمایشگاه اینوتکس 2020 اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرصت های حمایتی نمایشگاه اینوتکس 2020 اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید