دریافت وجه اجباری در مدارس ممنوع

به گزارش مجله یافان، رییس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل اموزش و پرورش البرز گفت : با مدیران مدارسی که هزینه های اجباری دریافت می نمایند برخورد قانونی می گردد.

دریافت وجه اجباری در مدارس ممنوع

امیر والی پور ، رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل اموزش و پرورش استان البرز در گفت و گو با خبرنگار از ،گفت : در جلسه ای که با مسئولان ارزیابی عملکرد برگزار گردید تعدادی از مدیران مدارسی که هزینه اجباری از والدین دانش آموزان دریافت می کردند ، به اداره کل آموزش و پرورش احضار شدند .

والی پور اضافه کرد: پس از اطلاع از صحت تخلف انجام شده ، پرونده آن ها آنالیز و در صورت احتیاج به هیئت تخلفات اداری احضار می شوند.

او گفت : بعضی از والدین توجه ندارند که در زمان ثبت نام فرزندان خود با مصوبه انجمن اولیا و مربیان و به صورت اختیاری می تواند مشارکت های مردمی به مدارس پرداخت نمایند.

رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش اضافه کرد : اداره ارزیابی به صورت کامل و دقیق این موضوع را آنالیز نموده اند و با مدیران و مسئولان مناطق در مورد این موضوع صحبت های لازم را انجام داده اند.

والی پور گفت: والدینی که تا کنون از مدیران مدارسی که هزینه اجباری از آن ها دریافت نموده است شکایتی انجام نداده اند در صورت تمایل می توانند به اداره ارزیابی عملکرد منطقه خود مراجعه نمایند.

او اضافه کرد: والدینی که نمی توانند به اداره مراجعه نمایند می توانند با شماره گیری 32507138 تماس حاصل فرمایند، گزارش و شکایت خود را مطرح نمایند و در ادامه برای راستی آزمایی گزارش هایی که برای ما فرستاده شده را مورد آنالیز قرار خواهیم داد.

انتهای پیغام / ن.م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 12

به "دریافت وجه اجباری در مدارس ممنوع" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریافت وجه اجباری در مدارس ممنوع"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید