خبرنگاران توضیحات نورشرق در خصوص بازشدن پنجره نقل وانتقالات پرسپولیس

به گزارش مجله یافان، تهران- خبرنگاران- رییس کمیته مشخص شرایط فدراسیون فوتبال در خصوص باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی تیم فوتبال پرسپولیس توضیحاتی را ارائه داد.

خبرنگاران توضیحات نورشرق در خصوص بازشدن پنجره نقل وانتقالات پرسپولیس

به گزارش مجله یافان، جمشید نورشرق صبح امروز دوشنبه در گفت وگویی رادیویی در پاسخ به این سوال که چطور پنجره جابجایی تیم پرسپولیس بسته و بعد از 24 ساعت مجدداً باز شد، گفت: این کار بسیار ناپسندی است که پنجره ای یکشنبه بسته و دوشنبه باز شود و راجع به 30 میلیارد تومان بدهی اینطور تصمیم گیری شود. این اتفاق بدی است که فقط برای یک تیم این تصمیم گرفته و تبعیض بین تیم ها برقرار شود. همه این صحبت ها غلط و براساس اطلاعات ناصحیح است. این تصمیم نه فقط برای پرسپولیس گرفته شده؛ نه بدهی شان 30 میلیارد تومان بوده و نه اینکه این اتفاق در دو روز گذشته افتاده است.

وی اضافه کرد: مسئله ای که وجود دارد، این است که مسائل مربوط به فوتبال ما به لحاظ هواداران یک باشگاه یا جذابیت یک بازیکن به هر دلیلی، به شدت رسانه ای می شود و بخش دیگری از چشم ها پنهان می ماند.

رییس کمیته معین شرایط فدراسیون فوتبال اظهار داشت: موضوع بسته شدن پنجره جابجایی طبق روال جاری به حدود یک ماه گذشته برمی شود. ما به سازمان لیگ اعلام کردیم چه باشگاه هایی بدهکار هستند و پنجره جابجاییشان تا تسویه مسدود خواهد شد. این موضوع هیچوقت رسانه ای نشد؛ صلاح هم نیست که رسانه ای شود. این یک بحثی بین سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال، باشگاه ها و نیز طلبکارانی است که این احکام را گرفته اند.

وی در واکنش به مصاحبه پیروانی بعد از بازی پرسپولیس و صنعت نفت اظهار داشت: مگر شأن فدراسیون فوتبال کشور این است که به یک سمت یا یک شخص توجه داشته باشد؟ شأن فدراسیون سیاست گذاری است و باید این را واقعاً در عمل انجام دهد. شاید ما در کار رسانه ای ضعیف بودیم که نیامدیم دائم آن را گزارش بدهیم.

نورشرق ادامه داد: آیا در این مدت اسمی از باشگاه نساجی مازندران در این زمینه آورده شده است؟ اما دو هفته قبل پنجره باشگاه نساجی بسته بود؛ آمدند دیونشان را معین و تکیلف قطعی کردند؛ سپس پنجره شان باز شد. دقیقاً عین رفتاری که با باشگاه پرسپولیس داشتیم را با این تیم و نیز باشگاه تراکتور و ماشین سازی داشته ایم.

منبع: ایرنا
انتشار: 20 فروردین 1400 بروزرسانی: 20 فروردین 1400 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 885

به "خبرنگاران توضیحات نورشرق در خصوص بازشدن پنجره نقل وانتقالات پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران توضیحات نورشرق در خصوص بازشدن پنجره نقل وانتقالات پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید