ثبت نام نقل و انتقال اضطراری فرهنگیان در روز سه شنبه 28 مرداد

به گزارش مجله یافان، فرهنگیان برای ثبت نام در سامانه نقل و انتقال اضطراری، یکبار دیگر در روز سه شنبه 28 مرداد فرصت دارند.

ثبت نام نقل و انتقال اضطراری فرهنگیان در روز سه شنبه 28 مرداد

به گزارش گروه اجتماعی مجله یافان، یارمحمد حسین بر مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش درباره نقل و انتقال اضطراری سال تحصیلی 1399-1400 گفت: با توجه مراجعات مکرر متقاضیان مبنی بر عدم اطلاع از برنامه زمان بندی و به منظور تسهیل در رفع مشکل همکاران، سامانه ثبت نام متقاضیان به آدرس profile.medu.ir در روز سه شنبه 28 مرداد از ساعت 8 صبح تا 14 برای ثبت نام متقاضیان انتقال اضطراری جامانده فعال می شود.

لازم به ذکر است، مهلت بررسی درخواست متقاضیان و اعلام نظر در سامانه توسط اداره کل آموزش و پرورش استان مبدأ تا تاریخ 29 مرداد 99، و بررسی درخواست متقاضیان و اعلام نظر در سامانه توسط اداره کل آموزش و پرورش استان مقصد تا تاریخ اول شهریور 99 تمدید می شود.

ضمناً مهلت فوق به هیچ وجه قابل تمدید نبوده و مسئولیت عدم اطلاع رسانی مناسب به متقاضیان برعهده اداره کل آموزش و پرورش استان مبدأ است و به کارگیری نیرو های انتقال موقت سال گذشته بدون ارائه درخواست مجدد در سامانه مربوط و موافقت مبدأ و مقصد مجوزی ندارد.

افرادی که بدون سیر مراحل اداری در مقصد به کارگیری شوند باید به محل خدمت اولیه مراجعه و پرونده افراد به کارگیری کننده به هیئت های رسیدگی به تخلفات اداری ارجاع خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 مهر 1399 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 509

به "ثبت نام نقل و انتقال اضطراری فرهنگیان در روز سه شنبه 28 مرداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام نقل و انتقال اضطراری فرهنگیان در روز سه شنبه 28 مرداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید