تساوی بدون گل استقلال و آلومینیوم در نیمه نخست

به گزارش مجله یافان، مصاف استقلال و آلومینیوم اراک در نیمه اول با تساوی بدون گل به سرانجام رسید.

تساوی بدون گل استقلال و آلومینیوم در نیمه نخست

به گزارش مجله یافان، در جریان هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ برتر، دو تیم استقلال و آلومینیوم اراک به مصاف هم رفتند که این بازی در انتها نیمه اول با تساوی بدون گل انتها یافت.

بازی در ابتدای کار بیشتر در میانه میدان در جریان بود و دو تیم سعی داشتند به دروازه یکدیگر نزدیک شوند. شاگردان منصوریان در دقیقه 5 و روی فرار حامد پاکدل فرصت خوبی برای باز کردن دروازه آبی پوشان داشتند اما واکنش سید حسین حسینی مانع گلزنی آلومینیوم شد.

در ادامه تیم آلومینیوم فشار بیشتری در نیمه زمین استقلال آورد اما دفاع آبی پوشان باعث شد نتیجه بازی بدون گل پیش برود.

آبی پوشان پس از فشار تیم حریف سعی کردند به دروازه حریف نزدیک شوند اما حملات نصفه و نیمه شاگردان مجیدی نتوانست استقلال را به گل اول برساند.

پس از توقف سه دقیقه ای بازی در دقیقه 30، آبی پوشان فرصت مناسبی برای گلزنی روی یک ضربه کاشته در دقیقه 32 داشتند اما شوت مهدی قایدی با واکنش دروازه بان آلومینیوم همراه شد و به تیر دروازه برخورد کرد.

سفید پوشان اراکی در دقایق انتهای باز هم سعی داشتند خود را به محوطه جریمه استقلال نزدیک نمایند اما حملات این تیم نتیجه ای نداشت و بازی در انتها نیمه اول با تساوی بدون گل به انتها رسید.

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، عارف غلامی، محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانی، محمد نادری، محمد دانشگر، مهدی مهدی پور، آرش رضاوند، مسعود ریگی، مهدی قایدی و ارسلان مطهری

ترکیب آلومینیوم اراک: حسین پورحمیدی، رامتین سلیمان زاده، امیرمحمد هوشمند، شاهین توکلی، اسماعیل شریفات، پوریا آریاکیا، محمد ایران پوریان، سید مهدی حسینی، تعیین عباسیان، حامد پاکدل و سعید باقرپسند

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 تیر 1400 بروزرسانی: 29 تیر 1400 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 1058

به "تساوی بدون گل استقلال و آلومینیوم در نیمه نخست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تساوی بدون گل استقلال و آلومینیوم در نیمه نخست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید