برگزاری رقابت های جهانی کشتی زیر سایه سنگین کرونا

به گزارش مجله یافان، اتحادیه جهانی کشتی چندی پیش گفت به زودی تقویم اجرایی سال 2020 را نهایی و منتشر خواهد کرد. طبق این تقویم، زمانبندی دقیق تمامی رویدادهای رسمی کشتی جهان در سال جاری میلادی تعیین خواهد شد که یکی از مهمترین این رویدادها، رقابتهای جهانی است.

برگزاری رقابت های جهانی کشتی زیر سایه سنگین کرونا

این در حالیست که شیوع ویروس کرونا در جهان همه چیز را زیر سایه سنگین خود قرار داده و حتی باعث تعویق بزرگترین رویداد ورزشی جهانی یعنی بازیهای المپیک 2020 توکیو هم شده است.

نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی به تازگی در تشریح آخرین شرایط تدوین تقویم اجرایی سال 2020 این اتحادیه گفت: کمیته اجرایی اتحادیه جهانی بزودی جلسه ای را بصورت ویدیو کنفرانس برگزار خواهد کرد تا تصمیمات نهایی را درخصوص تقویم جدید اتحادیه جهانی بویژه تاریخ برگزاری رقابتهای گزینشی و همچنین رقابتهای قهرمانی جهان در سال 2020 اتخاذ کند. مطمئنا در اتخاذ این تصمیمات، آخرین ارزیابی از شرایط همه گیری ویروس کرونا در تمامی قاره ها مدنظر قرار خواهد گرفت و برای هر تصمیم شرایط استثنایی و اضطراری در نظر گرفته خواهد شد.

بدین ترتیب می توان پیش بینی کرد احتمال تعویق رقابتهای جهانی کشتی در سال 2020 نیز وجود دارد و هیچ بعید نیست این رویداد مهم بین المللی در عرصه کشتی نیز دستخوش تغییرات شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 خرداد 1399 بروزرسانی: 3 خرداد 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 250

به "برگزاری رقابت های جهانی کشتی زیر سایه سنگین کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری رقابت های جهانی کشتی زیر سایه سنگین کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید