برگزاری جشنواره ملی فیلم کوتاه مهر سلامت به دی ماه موکول شد

به گزارش مجله یافان، تهران (پانا) - اعضای شورای سیاست گذاری دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه مهر سلامت با حضور کیانوش جهانپور مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، برای تعیین زمان برگزاری جشنواره تشکیل جلسه داد.

برگزاری جشنواره ملی فیلم کوتاه مهر سلامت به دی ماه موکول شد

به گزارش روابط عمومی دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه مهر سلامت، نشست شورای سیاست گذاری این رویداد هنری با حضور کیانوش رئیس شورای سیاست گذاری جشنواره، حسین رضازاده رئیس، مهدی سیدین نیا، دبیر و محمد پسران رزاق دبیر اجرایی این دوره از جشنواره برگزار گشت.

در این نشست، رئیس و دبیر دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه مهرسلامت ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های اجرا شده در دبیرخانه این رویداد سینمایی به بیان نقطه نظرات خود پیرامون نحوه برگزاری جشنواره با توجه به پروتکل های ابلاغی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا پرداختند.

در ادامه این نشست، جهانپور با اشاره به شرایط ویژه کشور در روبرو با موج سوم کرونا گفت: امروز کادر درمان در مبارزه با ویروس کرونا بهترین الگوهای ایثارگری در حوزه سلامت به شمار می آیند و انعکاس این از خودگذشتگی در قالب های گوناگون تولیدات نمایشی ضروری است که رویدادهایی همچون جشنواره مهر سلامت این مهم را در دستور کار خود قرار داده اند.

وی در ادامه اضافه نمود: حفظ جان هموطنان عزیزمان در این روزها با رعایت پروتکل های بهداشتی مهمترین رسالتی است که بر عهده تمامی افراد جامعه، سازمان ها و نهادها است، از این رو و در شرایطی که با موج سوم کوید19روبرو ایم، برگزاری هرگونه همایش و جشنواره به صورت فیزیکی، خیانت در حق مردم و کادر درمان است که همین امر دلیل تصمیم شواری سیاست گذاری جشنواره مبنی بر تغییر زمان برگزاری آن است.

رئیس شورای سیاست گذاری دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه مهر سلامت، گفت: فعالیت دبیرخانه جشنواره مهر سلامت با رعایت پروتکل های ابلاغی و به صورت دورکاری ادامه می یاید، اما برگزاری جشنواره تا بهبود اوضاع فعلی به زمان دیگری و احتمالا دی ماه موکول خواهد شد.

مرور فعالیت های ستاد خبری و بازتاب رسانه ای فعالیت های اجرا شده در راستای تبیین اهداف جشنواره فیلم کوتاه ملی مهر سلامت و لزوم تداوم این فرایند در راستای فرهنگسازی در حوزه مهروزی سلامت از دیگر نکاتی بود که در این نشست مورد تاکید اعضای شورا قرار گرفت.

دومین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه مهر سلامت با هدف ارتقاء فرهنگ نیکوکاری در حوزه سلامت از طریق پیوند هنر و عمل خیر با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مجمع خیرین سلامت و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به دبیری سیدمهدی سیدین نیا با شعار هر ایرانی یک مهروز سلامت برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 669

به "برگزاری جشنواره ملی فیلم کوتاه مهر سلامت به دی ماه موکول شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری جشنواره ملی فیلم کوتاه مهر سلامت به دی ماه موکول شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید