باشگاه تراکتور از داور بازی مقابل آلومینیوم اراک شکایت رسمی کرد

به گزارش مجله یافان، باتوجه به تغییر شبانه تیم داوری بازی مقابل آلومینیوم از هفته هشتم مسابقات و تصمیمات بحث برانگیز تیم داوری این بازی، باشگاه تراکتور شکایت رسمی خود به همراه مستندات موجود را خطاب به حیدر بهاروند، رئیس سازمان لیگ ارسال کرد.

باشگاه تراکتور از داور بازی مقابل آلومینیوم اراک شکایت رسمی کرد

متن نامه تراکتور بدین توضیح است:

با سلام؛

احتراماً پیرو اتفاقات و اشتباهات داوری بازی دو تیم تراکتور و آلومینیوم از هفته هشتم مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور که روز یکشنبه (14 آذر) ساعت 15 در تبریز برگزار گشت، به استحضار می رساند تغییر تیم داوری و نحوه قضاوت شبهه برانگیز بود که جزئیات آن به توضیح ذیل ایفا می گردد.

باتوجه به اعلام سایت رسمی فدراسیون فوتبال در تاریخ دهم آذرماه، قضاوت بازی دو تیم تراکتور و آلومینیوم اراک از هفته هشتم مسابقات لیگ برتر فوتبال به آقایان احمد محمدی، حمید سبحانی، مهدی شفیعی و مسعود حقیقی سپرده شده بود که نماینده فدراسیون فوتبال، ساعت 20 روز سه شنبه (13 آذر) در جلسه هماهنگی قبل این بازی، از تغییر تیم داوری اطلاع داد. بر اساس اعلام ایشان، اشکان خورشیدی و یاسر همرنگ به ترتیب جایگزین داور وسط و داور چهارم شدند. این تغییر تیم داوری در حالی رخ داد که خبری در سایت رسمی فدراسیون فوتبال در این زمینه منتشر نشد و هیچ گونه توضیحی نیز از سوی مراجع ذیربط در رابطه با دلایل اتخاذ این تصمیم ارائه نشد.

بعلاوه داور بازی دو تیم تراکتور و آلومینیوم قضاوت بحث برانگیز و تأثیرگذاری در این ملاقات داشت؛ به طوری که دو گل صحیح و یک پنالتی باید به نفع تراکتور گرفته می شد که جزئیات اشتباهات داوری به توضیح ذیل خدمت جنابعالی تشریح می گردد.

بر اساس تصاویر تلویزیونی، دقیقه 6 بازی، ضربه بازیکن تراکتور پس از برخورد به تیرک افقی از خط دروازه عبور کرد که متأسفانه داور و یاری هایشان از این صحنه چشم پوشی کردند. همگان می دانیم که دستیابی به گل فزونی در دقایق نخست، می توانست فرایند بازی را به طور کامل عوض کند.

بر اساس تصاویر گرفته شده به وسیله دوربین باشگاه، دقیقه 74 بازی بازیکن آلومینیوم با استفاده از دست خود، توپ را راهی کرنر کرد که این صحنه خطای پنالتی به نفع تراکتور بود.

بر اساس تصاویر تلویزیونی، محمد عباس زاده مهاجم تراکتور، دقیقه 82 بازی در حالی توپ را وارد دروازه حریف کرد که هنگام ارسال پاس، این بازیکن از مدافع تیم آلومینیوم عقب تر بود و تصمیم داور مبنی بر آفساید بودن این گل، اشتباه بود.

باشگاه تراکتور ضمن ارسال مستنداتش در این زمینه، اعتراض و شکایتش را نسبت به تغییر شبانه داوری و تصمیمات اشتباه و تأثیرگذار تیم داوری را اعلام نموده و خواهان پیگیری موضوع به وسیله مراجع مرتبط و اعلام رسمی نتایج حاصل، خدمت افکار عمومی به ویژه طرفداران پرشور و میلیونی تراکتور است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 اسفند 1400 بروزرسانی: 21 اسفند 1400 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 1329

به "باشگاه تراکتور از داور بازی مقابل آلومینیوم اراک شکایت رسمی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه تراکتور از داور بازی مقابل آلومینیوم اراک شکایت رسمی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید