محسن خلیلی: گروه ایران نسبت به گروه دیگر بهتر است

به گزارش مجله یافان، پیشکسوت فوتبال ایران می گوید گروه ایران نسبت به گروه دیگر در مقدماتی جام جهانی بهتر است.

محسن خلیلی: گروه ایران نسبت به گروه دیگر بهتر است

محسن خلیلی در گفت وگو با مجله یافان، درباره قرعه کشی مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی و هم گروهی ایران با کره جنوبی، لبنان، عراق، سوریه و امارات، اظهار کرد: نگاهی به تیمهای هم گروه ایران نشان می دهد نسبت به گروه دیگر، این گروه شرایط بهتری برای ما دارد چون بیشتر تیم های هم گروه ما در اطراف ما قرار دارند و شناخت خوبی از آنها داریم. ما بازی های متعددی با سوریه انجام داده ایم و عراق را هم در مرحله قبلی شکست داده ایم. از طرفی تیم ملی لبنان هم تا به حال نتوانسته نتایج خوبی برابر ما بگیرد.

وی اضافه کرد: در گروه ایران، کره جنوبی و امارات از تیم های خوب هستند. کره رقیب سنتی ما محسوب می گردد و یکی از تیم های بسیار خوب آسیا است که با استفاده از زیرساخت های مناسب، پیشرفت خوبی نموده است. از طرف دیگر فکر می کنم امارات برای ما ناشناخته است. با توجه به اینکه هنوز معین نشده بازی ها رفت و برگشت است و یا در کشوری متمرکز برگزار می گردد، هنوز باید امید داشته باشیم که در تهران برابر رقبا میزبانی کنیم. اگر قرار باشد در کشور دیگری بازی کنیم کار برای ما سخت تر می گردد.

خلیلی در پاسخ به این سوال که آیا ایران می تواند مانند سال های اخیر کره را به راحتی شکست دهد، گفت: نمی توانیم با قاطعیت درباره این موضوع صحبت کنیم. نباید فراموش کنیم که هم تیم ما تغییراتی داشته و هم کره ای ها پیشرفت نموده اند.با این حال جو روانی پیروزی های سال های اخیر، به تیم ما یاری می نماید. فوتبال ایران ستاره هایی دارد که در تیم ملی می درخشند و در آسیا هم آقایی می نمایند. با حضور این ستاره ها نباید نگران بازی ها باشیم.

او در سرانجام گفت: امیدوارم فدراسیون فوتبال تمام شرایط لازم برای آماده سازی تیم ملی را فراهم کند تا تیم بدون مشکل، خودش را برای بازی ها آماده کند. مطمئنا هرچه شرایط آماده سازی بهتر باشد، شانس موفقیت تیم ملی هم بیشتر خواهد شد. در این میان البته کمبود زمان کار را بسیار سخت نموده اما قطعا کادر فنی در همین شرایط هم برترین برنامه را تدارک می بیند تا قوی ترین تیم برابر رقبا به میدان برود و در نهایت به جام جهانی صعود کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 تیر 1400 بروزرسانی: 30 تیر 1400 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 1059

به "محسن خلیلی: گروه ایران نسبت به گروه دیگر بهتر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محسن خلیلی: گروه ایران نسبت به گروه دیگر بهتر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید