بازگشایی 70 درصدی روستاهای گیلان، قطع برق 35 هزار مشترک

به گزارش مجله یافان، خبرنگاران/گیلان استاندار گیلان از بازگشایی 90 درصدی راه های روستایی استان تا فردا شب خبر داد و گفت: تا به امروز 70 درصد راه های روستایی استان باز شده است.

بازگشایی 70 درصدی روستاهای گیلان، قطع برق 35 هزار مشترک

ارسلان زارع در حاشیه جلسه مدیریت بحران استان گیلان در گفت وگو با شبکه خبر، با اشاره به مجموعه اقدامات اجرا شده در استان به دنبال بارش برف، اظهار کرد: پس از بازگشایی همه راه های اصلی استان طی روز گذشته و تسهیل در رفت و آمد خودروها، اکیپ های راهداری بازگشایی راه های روستایی را آغاز کردند.

وی با بیان اینکه تا امروز صبح تنها 35 درصد راه های روستایی باز بود، شرح داد: با اقدامات متعددی که صورت گرفت و در کنار پشتیبانی سایر استان ها، عملیات بازگشایی تشدید شد و تا به امروز 70 درصد راه های روستایی استان باز شده است.

استاندار گیلان از بازگشایی 90 درصدی راه های روستایی استان تا فردا شب خبر داد و بیان نمود: این در حالی است که وزیر راه و شهرسازی قول بازگشایی چهار روزه راه های روستایی را داده بود، اما با اضافه شدن اکیپ های راهداری استان های همجوار تا شب کلیه راه های روستایی را باز خواهیم کرد.

زارع از وارد مدار شدن بیشتر پست های فوق توزیع استان خبر داد و اعلام کرد: شرکت توزیع برق با افزایش اکیپ های برق رسانی توانست بخش عمده مشترکین را برق دار کند و از 250 هزار مشترک فاقد برق، هم اکنون 35 هزار مشترک برق ندارند که تا فردا شب وصل خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 142

به "بازگشایی 70 درصدی روستاهای گیلان، قطع برق 35 هزار مشترک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشایی 70 درصدی روستاهای گیلان، قطع برق 35 هزار مشترک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید