ایستگاه مترو نواب در خط 7 بزودی افتتاح می گردد

به گزارش مجله یافان، مدیرعامل مترو تهران از راه اندازی ایستگاه مترو نواب در خط 7 اطلاع داد و گفت: برای خرید هر رام قطار بیش از 7 میلیون یورو هزینه می گردد.

ایستگاه مترو نواب در خط 7 بزودی افتتاح می گردد

به گزارش گروه اجتماعی مجله یافان، علی امام مدیرعامل مترو تهران در حاشیه افتتاح ایستگاه مولوی در خط 7 در جمع مجله یافان درباره جزئیات راه اندازی این ایستگاه گفت: مترو مولوی در نزدیکی بیمارستان اشرفی اصفهانی و اکبرآبادی قرار گرفته و از سوی دیگر نیز به بازار نزدیک است، بنابراین پیش بینی می گردد که استقبال خوبی از این ایستگاه داشته باشیم.

وی اضافه کرد: جت فن های سیستم تهویه همزمان با بهره برداری ایستگاه راه اندازی شده و کاملا ایرانی است. همچنین راه اندازی آسانسور در راستای هماهنگی ها اجرا شده است و امیدواریم در کمتر از سه ماه آسانسور های ایستگاه مولوی به بهره برداری برسد.

مدیرعامل شرکت مترو تهران اعلام کرد: سامانه های تاسیساتی و برقی در این سیستم تهویه و سایر موارد به صورتی بوده که دارای ایمنی کامل است و حدود 150 میلیارد تومان برای تکمیل این ایستگاه هزینه شده است.

وی اعلام کرد: این ایستگاه 21 هزار مترمربع زیربنا داشته و در عمق 26 متری زمین واقع شده است که جزو ایستگاه های عمیق واقع شده است. همچنین دو رام قطاری که به بهره برداری رسید حدود 14 میلیون یورو برای آن هزینه شده است.

امام از راه اندازی ایستگاه های جدید مترو در آینده ای نزدیک اطلاع داد و گفت: ایستگاه نواب در خط 7 راه اندازی آن در دستورکار واقع شده است و پس از آن افتتاح ایستگاه برج میلاد را خواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 23

به "ایستگاه مترو نواب در خط 7 بزودی افتتاح می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایستگاه مترو نواب در خط 7 بزودی افتتاح می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید