اولین نمایشگاه مجازی ایران با شعار نمایشگاه مجازی، تداوم تجارت در عصر نوین برگزار می گردد

به گزارش مجله یافان، تهران (پانا) - اولین نمایشگاه مجازی ایران، پنجم تا بیستم اسفندماه امسال با شعار نمایشگاه مجازی، تداوم تجارت در عصر نوین با حمایت اتاق های بازرگانی ایران و تهران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می گردد.

اولین نمایشگاه مجازی ایران با شعار نمایشگاه مجازی، تداوم تجارت در عصر نوین برگزار می گردد

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه مجازی ایران، اولین نمایشگاه مجازی ایران پنجم تا بیستم اسفندماه با حمایت اتاق های بازرگانی ایران و تهران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بر روی یک پلت فرم اختصاصی مطابق با استانداردهای روز جهانی دیجیتال برگزار خواهد شد.

از آنجا که شیوع ویروس کرونا بسیاری از فعالیت های مالی را ظرف یکسال گذشته تحت الشعاع خود قرار داده و تغییر نگرش در کسب و کارها را با محور بهره گیری از ابزارهای دیجیتال در پی داشته است که بر این اساس، اولین نمایشگاه مجازی ایران کوشش دارد تا بر روی یک پلت فرم اختصاصی مطابق با استاندارهای روز جهانی دیجیتال، زمینه را برای معرفی دستاوردها و تولیدات تولیدکنندگان، صادرکنندگان و فعالان حوزه فناوری اطلاعات را فراهم آورد.

این نمایشگاه، بر اساس مطالعه و آنالیز جامع پلتفرم های نمایشگاه مجازی و سایت های معتبر بین المللی تجارت الکترونیک جهان، طراحی و پیاده سازی شده تا جوابگوی نیازهای امروز فعالان مالی در تجارت و کسب و کار آنها باشد؛ ضمن اینکه افزایش تاب آوری و توسعه فعالیت های مالی بنگاهها در سایه تهدید کرونا نیز از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه به شمار می رود.

بر این اساس، تشکل های بخش خصوصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات وابسته به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با هدف نقش آفرینی در حمایت از کسب و کارهای ایرانی، کوشش دارند تا به همگام با تحولات دیجیتال در عرصه کسب و کارها از یک سو و توقف برگزاری رویدادهای تجاری در سطوح ملی و بین المللی از سوی دیگر، برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی ایران را در دستور کار قرار داده اند.

گفتنی این نمایشگاه با حمایت و همکاری اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور، اتاق های بازرگانی مشترک، تشکل های مالی، سازمان توسعه تجارت ایران، صندوق نوآوری و شکوفایی و مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برنامه ریزی شده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 23 بهمن 1399 بروزرسانی: 23 بهمن 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 769

به "اولین نمایشگاه مجازی ایران با شعار نمایشگاه مجازی، تداوم تجارت در عصر نوین برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین نمایشگاه مجازی ایران با شعار نمایشگاه مجازی، تداوم تجارت در عصر نوین برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید