الهامی: نه تهدید می کنیم و نه تخریب، التماس می کنیم یک زمین صاف به ما بدهند، حق شجاعی است که به تیم ملی دعوت گردد

به گزارش مجله یافان، سرمربی تیم فوتبال نساجی در پی پیروزی تیمش مقابل فجر از مسئولان ورزش استان مازندران خواست چه زودتر استادیوم خانگی این تیم را آماده پذیرایی از سرخپوشان نمایند.

الهامی: نه تهدید می کنیم و نه تخریب، التماس می کنیم یک زمین صاف به ما بدهند، حق شجاعی است که به تیم ملی دعوت گردد

به گزارش مجله یافان از مازندران، ساکت الهامی در نشست خبری پس از ملاقات تیمش مقابل فجرسپاسی شیراز گفت: ابتدا به کلانتری بابت تیم خوبی که ساخته است تبریک می گویم. فجرسپاسی یک تیم بسیار جوان، فیزیکی و منظم است که هم در حمله و هم در دفاع پیروز عمل می نماید. همانطور که گفتم یک بازی سخت و پرفشاری با فجر داشتیم. نتایج بازی های دیگر هم حرف های من را تأیید می نماید که بازی اول در یک تورنمنت طولانی خیلی سخت است. تیم معمولی وجود ندارد و همه تیم ها نزدیک به هم هستند. در این بین بردن بسیار سخت شده است و نباختن آسان.

وی ادامه داد: خوشحالم بابت اینکه روز اول لیگ را با برد آغاز کردیم، چون پیروزی در بازی اول از نظر شخصیتی به هر تیمی یاری می نماید و دست تک تک بازیکنانم را می فشارم و تشکر می کنم که جانانه بازی کردند. در شرایطی که زمین بازی ما کیفیت خوبی نداشت و نوع فوتبال ما با این زمین هم خوانی ندارد، توانستیم به پیروزی برسیم. ان شاءالله مسیری را که آغاز کردیم بتوانیم خوب ادامه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی درباره داوری گفت: به تیم داوری خسته نباشید می گویم. شاید در شرایط مسابقه بود که ما اعتراض کردیم، ولی داور خوب قضاوت کرد. به خاطر کیفیت زمین، بازی کاملاً فیزیکی بود. داور بسیار خوب سوت زد و کار را مدیریت کرد و از گروه داوری تشکر می کنم.

الهامی ادامه داد: کیفیت بازی تیم ما با شرایط زمین شهدای ساری تفاوت دارد و متأسفم که یک استانی به این بزرگی که کلی قهرمان های المپیکی و جهانی را دارد و مایه افتخار ورزش ایران هستند، یک زمین چمن مناسب ندارد. ما می گوییم زمین قائمشهر در حال تعمیر است، ولی چرا زمین ساری کیفیت خوبی ندارد؟! من روز اولی که آمدم هیچ شرایطی نداشتم، جز اینکه یک زمین خوب و صاف داشته باشیم. وقتی زمین صاف نداشته باشیم ما هیچ کاری نمی توانیم بکنیم. ما گلی که زدیم روی اتفاق بود و زمین ساری جوابگوی فوتبالی که ما مدنظر داریم، نیست.

سرمربی تیم فوتبال نساجی اضافه نمود: ما در همه بازی ها نمی توانیم از اشتباه حریف استفاده کنیم. واقعاً مستأصل هستیم و باید 14، 15 بازی در ورزشگاه ساری انجام دهیم. باید ببینیم می توانیم در این زمین جوابگوی طرفداران مان باشیم. ما نمی دانیم حرف مان را به چه کسی بگوییم. نه تهدید می کنیم و نه تخریب، خواهش و التماس می کنیم که به ما یک زمین صاف بدهند. چطور در رفسنجان و سیرجان ظرف دو سه ماه زمین درست می نمایند! مگر ما جزو ایران نیستیم؟! حداقل ساختار ورزش قهرمانی را به استان تحویل دهند. مگر ورزشگاه آزادی را پرسپولیس و استقلال ساختند، ولی استفاده می نمایند؟! ما اگر اعلام نمایند تماشاگران به ورزشگاه بیایند از هیچ تیمی کم نداریم حتی از استقلال و پرسپولیس.

نتیجه اگر با کیفیت همراه نباشد دو ریال نمی ارزد.، وی با بیان این جمله درباره بازی خوب مسعود شجاعی مقابل فجرسپاسی بیان کرد: من خواهشم از اسکوچیچ این است که بعضی مسائل را کنار بگذارد. من جزو کسانی هستم که از اسکوچیچ حمایت نموده اند و هنوز هم می گویم او توانمند است. مسعود شجاعی به مراتب از زمان تیم ملی کی روش و تراکتور آماده تر است و حق اوست که به تیم ملی دعوت گردد. شجاعی یک برند ملی است. سایر بازیکنان ما هم خوب هستند، ولی شجاعی باید به تیم ملی دعوت گردد. شجاعی اگر در همه بازی ها این طور بازی کند، اسکوچیچ را متقاعد می کنم تا او را به تیم ملی دعوت کند. شجاعی لیاقت کاپیتانی تیم ملی را دارد.

الهامی درباره غیبت تماشاگران اعلام کرد: نساجی یکی از تیم هایی است که از غیبت تماشاگران ضرر می نماید. نساجی تنها تیمی است که از وجود تماشاگرانش در ورزشگاه خانگی خود محروم است. تیم های دیگر هم محروم هستند، ولی ما زمین نداریم و طرفداران مان را هم نداریم. ما مثل اسلحه بدون فشنگ هستیم. طرفداران یار اول ما هستند. با شرایطی که در ورزشگاه وطنی برای تیم ها وجود دارد، هیچ تیمی نمی تواند آن فشار را تحمل کند. حتی در ورزشگاه آزادی، چون طرفداران ما طرفداران حرفه ای فوتبال هستند و می دانند کجا به تیم حریف فشار وارد نمایند و جای شان در ورزشگاه ها خالی است. ما نبود تماشاگران را تحمل می کنیم، ولی زمین بازی را درست نمایند، وگرنه باید در شهر دیگری بازی کنیم. مگر می گردد سرسبزترین استان ایران یک زمین نداشته باشد؟! باید قبول کنیم که مازندران قطب فوتبال ایران است. من به عنوان سرمربی نساجی از تک تک طرفداران مان معذرت خواهی می کنم و می دانم دعای آنها بدرقه راه مان است، ولی ما عرضه استفاده از حمایت آنها را در ورزشگاه خودمان نداریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 آبان 1400 بروزرسانی: 22 آبان 1400 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 1200

به "الهامی: نه تهدید می کنیم و نه تخریب، التماس می کنیم یک زمین صاف به ما بدهند، حق شجاعی است که به تیم ملی دعوت گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الهامی: نه تهدید می کنیم و نه تخریب، التماس می کنیم یک زمین صاف به ما بدهند، حق شجاعی است که به تیم ملی دعوت گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید