اسکوچیچ: به دنبال بهترین راه برای آینده هستیم، وقت آن است که عظیم فکر کنیم

به گزارش مجله یافان، در شرایطی که تیم ملی در رقابت های انتخابی آسیا برای حضور در جام جهانی قطر 2022 و جام ملت های آسیا چین 2023 با چالش بزرگی روبرو است، اسکوچیچ پیش از شروع دوباره رقابت های گروه C در ماه اکتبر، مشغول آنالیز شرایط بازیکنان است.

اسکوچیچ: به دنبال بهترین راه برای آینده هستیم، وقت آن است که عظیم فکر کنیم

سرمربی تیم ملی ایران گفت می داند که حضور در جام جهانی برای مردم ایران بسیار مهم است.

به گزارش ایسنا، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا در مطلبی نوشت: دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی پس از مراجعت به ایران فعالیت هایش را متوقف ننموده است.

در شرایطی که تیم ملی در رقابت های انتخابی آسیا برای حضور در جام جهانی قطر 2022 و جام ملت های آسیا چین 2023 با چالش عظیمی روبرو است، اسکوچیچ پیش از شروع دوباره رقابت های گروه C در ماه اکتبر، مشغول آنالیز شرایط بازیکنان است.

سایت کنفدراسیون در بخش دیگری از این مطلب آورده است: اسکوچیچ برای پیروزی در 4 مسابقه آینده تیم ملی و صعود به مرحله سوم مقدماتی جام جهانی 2022 قطر مصمم است که بهترین بازیکنان را در اختیار داشته باشد.

وی گفت: از زمانی که به ایران بازگشتم، برای نظارت بر بازیکنان در مسابقات لیگ شرکت نموده ام. من به تماشای مسابقات ادامه می دهم تا بازیکنان بیشتری را ببینم.

سرمربی تیم ملی ایران اضافه کرد: درست است که اوضاع در گروه ما خوب نیست اما در حال تجزیه و تحلیل عملکرد خود هستیم تا بهترین راه را در آینده بیابیم. می خواهم کارهای عظیمی را در اینجا انجام دهم و به طرفداران قول بدهم که شرایط با گذشته متفاوت خواهد بود. من از خودم انتظار بیشتری دارم و می دانم که همه ایرانی ها انتظار دارند که در جام جهانی 2022 صعود نمایند. من مسئول آن هستم، به همین دلیل اینجا هستم. می دانم که حضور در جام جهانی برای مردم ایران بسیار مهم است.

اسکوچیچ اضافه کرد: وقت آن است که عظیم فکر کنیم. ایران کشوری مهم در آسیا است و ما باید تمام کوشش خود را بکنیم تا راه پیشرفت از گروه خود را هموار کنیم. ما باید ایده های خوبی داشته باشیم. در این زمان، ما به پشتیبانی احتیاج داریم و باید تمام انرژی خود را متمرکز کنیم تا کارمان تمام گردد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 22 شهریور 1399 بروزرسانی: 22 شهریور 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 467

به "اسکوچیچ: به دنبال بهترین راه برای آینده هستیم، وقت آن است که عظیم فکر کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکوچیچ: به دنبال بهترین راه برای آینده هستیم، وقت آن است که عظیم فکر کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید