آمریکا یک کاروان احتمالا حامل عناصر داعش را به سوریه انتقال داد

به گزارش مجله یافان، شبکه المیادین خاطرنشان کرد که آمریکا امروز یک کاروان نظامی خود را که احتمالا حامل شماری از تروریست های داعش بوده باشد با پشتیبانی هوایی توسط دو بالگرد از استان الحکسه سوریه وارد خاک عراق کرد .

آمریکا یک کاروان احتمالا حامل عناصر داعش را به سوریه انتقال داد

به گزارش گروه بین الملل مجله یافان، یک کاروان نظامی آمریکا با پشتیبانی هوایی توسط دو بالگرد آمریکایی از سوریه به سمت مرزهای عراق حرکت کرد.

شبکه المیادین بیان کرد: این کاروان نظامی از شهر الشدادی در استان الحسکه به سمت مرزهای عراق رفته و وارد خاک این کشور شده است.

منابع المیادین گفتند: احتمالاً این کاروان تعدادی از تروریست های داعش را از سوریه به عراق منتقل نموده است.

نظامیان آمریکایی طی مدت اخیرا تروریست های داعش را از نقاط مرزی القائم در استان الانبار و منطقه مرزی البعاج در استان نینوی به داخل خاک عراق انتقال داده است.

المیادین تاکید نمود آمریکایی ها به طور مخفیانه و بدون اطلاع بغداد تروریست ها را به داخل عراق انتقال داده زیرا درصدد بازاستقرار مجدد آنهاست.

بقایای تروریست های داعش طی چند هفته گذشته که بخشی از نیروهای امنیتی عراق هم مشغول یاری به دولت در مبارزه با شیوع کرونا هستند حملات خود را بیش تر نموده است.

رسانه های عراقی طی روزهای گذشته هشدار دادند که به احتمال زیاد آمریکا با عقب نشینی از بعضی پایگاه های خود در عراق به هسته های خفته داعش برای ازسرگیری حملات خود چراغ سبز نشان داده باشد.

ص

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 3 تیر 1399 بروزرسانی: 3 تیر 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 312

به "آمریکا یک کاروان احتمالا حامل عناصر داعش را به سوریه انتقال داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا یک کاروان احتمالا حامل عناصر داعش را به سوریه انتقال داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید