840 خدمت دستگاه های اجرایی توسط پست فارس ارایه می گردد

به گزارش مجله یافان، مدیرکل پست فارس گفت: هم اینک 840 خدمت دستگاه های اجرایی توسط پست به ساکنان مناطق شهری و روستایی این استان ارایه می گردد.

840 خدمت دستگاه های اجرایی توسط پست فارس ارایه می گردد

به گزارش گروه استان های مجله یافان از شیراز، محسن مفتح درجمع مدیران کل دادگستری، ثبت احوال و بنیاد مسکن اضافه کرد: بر این اساس خدمات 41 دستگاه اجرایی توسط دفاتر پستی، پیشخوان و ICT روستایی در سطح شهر ها و روستا های استان ارایه می شود

او با اشاره به اینکه یک هزارو 81 دفتر عملیاتی در استان به مردم خدمات ارایه می نمایند گفت: براساس آنالیز های صورت گرفته استان فارس در بخش سهم درآمد دفاتر پیشخوان و ICT روستایی در کشور رتبه نخست در اختیار دارد.

مفتح اضافه کرد: به دنبال این موفقیت میزان خدمات ارایه شده نسبت به سال گذشته 23 درصد رشد داشته است.

مدیرکل پست فارس گفت: یاری به کاهش آلودگی هوا، یاری به کاهش ترافیک و کاهش هزینه ها، افزایش نظارت ها، ارتقاء سطح رضایتمندی و افزایش بهره وری از جمله مولفه هایی که در ارایه خدمات دستگاه های اجرایی توسط پست دنبال می شود.

او اظهارداشت: خدمات ارایه شده دستگاه های اجرایی توسط پست در راستای قانون برنامه پنجم وششم توسعه کشور و دولت الکترونیک است.

مفتح با اشاره به اینکه پست درصدد است که درگاه خدمات دستگاه های اجرایی و تعامل دوجانبه با دفاتر پیشخوان را پیگیری نماید اضافه کرد: برون سپاری خدمات دستگاه های اجرایی توسط پست باعث افزایش خدمات وبروز رسانی نرخ خدمات می شود وافزایش درآمد دفاتر پیشخوان را به دنبال خواهد داشت

به گفته او، دفاتر پیشخوان روزانه توسط اداره تجزیه و مبادلات پست مورد آنالیز کیفی وبسته بندی مرسولات قرار می گیرد و از نظر تخلفات احتمالی ارزیابی می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 30 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 49

به "840 خدمت دستگاه های اجرایی توسط پست فارس ارایه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "840 خدمت دستگاه های اجرایی توسط پست فارس ارایه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید