8 اپلیکیشن برتر هواشناسی برای اپل واچ

به گزارش مجله یافان، آیا شما هم در پی اپلیکیشن هواشناسی در اپل واچ هستید؟

8 اپلیکیشن برتر هواشناسی برای اپل واچ

اپلیکیشن های هواشناسی یکی از محبوب ترین گزینه ها برای افزودن به ساعت اپل هستند. از آنجایی که این دستگاه پوشیدنی برای نگاه کردن سریع به اطلاعات طراحی شده، پس یک راه سریع برای چک کردن شرایط آب و هوا نیز هست. اپلیکیشن های زیادی در این زمینه وجود دارند که به شما خدمات می دهند. پس ما مثل همواره به سراغ بهترین های آن ها می رویم.

موضوع این مقاله جالب از مجله یافان مگ، آنالیز هشت اپلیکیشن هواشناسی در اپل واچ است که قطعا به یکی از آن ها احتیاج دارید. پس اگر شما هم اپل واچ دارید و یا قصد خرید آن در آینده را دارید، ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید.

1) Forecast Bar

اگر در پی یک برنامه هواشناسی با کیفیت بالا و قابل تنظیم در اپل واچ خود هستید، Forecast Bar برای آغاز عالی است. در این برنامه شما می توانید دقیقا آن چیزی را که روی صفحه می بینید، سفارشی سازی کنید. بعلاوه امکان پنهان کردن هشدارهای آب و هوایی در آن وجود دارد.

با استفاده از برنامه همراه آیفون، بعلاوه می توانید بخش های مختلف برنامه را مرتب کنید تا ابتدا ببینید چه چیزی برای شما مهم است. هواداران تم و حالت های مختلف، با استفاده از این برنامه قطعا شادمان خواهند شد. این برنامه بیش از 100 تم و حالت گوناگون دارد که از هر صفحه و میزان ساعت پشتیبانی می نماید.

اگر نمی دانید که از کجا آغاز کنید، یک بخش اختصاصی در برنامه آیفون وجود دارد که تعدادی صفحه ساعت مختلف را ارائه می دهد. شما می توانید آن ها را امتحان کنید. در حالی که دانلود این برنامه رایگان است، اما برای استفاده از برنامه در اپل واچ خود حداقل به یک اشتراک silver احتیاج دارید!

2) CARROT Weather

یکی دیگر از انتخاب های عالی با هزاران گزینه قابل تنظیم، CARROT Weather است. اگر تا به حال هرگز درباره آن نشنیده اید، این برنامه اطلاعات هواشناسی عالی را با اندازه زیادی از طنز ترکیب می نماید. در این برنامه ساعت را می توانید هر طور که می خواهید تنظیم کنید. این برنامه بعلاوه مجموعه ای از امکانات دارد که می تواند مهم ترین اطلاعات آب و هوایی را که می خواهید ببینید، به شما نشان دهد.

مزیت بزرگ دیگر این برنامه، این است که برنامه کاملا مستقل است و برای کار کردن مانند بسیاری از برنامه های دیگر احتیاجی به آیفون در نزدیکی شما ندارد. شما فقط به یک سیگنال تلفن همراه یا اینترنت احتیاج دارید. در حالی که می توانید با نسخه رایگان CARROT Weather به برنامه اپل واچ دسترسی داشته باشید، برای استفاده از هر یک از امکانات روی صفحه ساعت خود، به حداقل سطح اشتراک اولیه احتیاج دارید.

3) The Weather Channel

The Weather Channel یک نام بزرگ در بین اپلیکیشن های هواشناسی است، بنابراین جای تعجب نیست که بتوانید به اطلاعات ارائه دهنده روی اپل واچ خود هم دسترسی داشته باشید. این برنامه کاملا رایگان برای افرادی است که می خواهند به سرعت پیش بینی امروز هواشناسی را آنالیز نمایند، عالی است.

پس از باز کردن برنامه، می توانید دمای فعلی بیرون را ببینید. فقط Digital Crown را بچرخانید تا پیش بینی 24 ساعت آینده را هم ببینید. حال انگشت خود را به چپ بکشید تا پیش بینی آخر هفته را ببینید. صفحه نهایی زمان طلوع و غروب خورشید را برای مکان شما نشان می دهد. فقط یک نمونه وجود دارد که شانس بارش را برای مکان شما نشان می دهد.

4) Weathergraph

چهارمین اپلیکیشن هواشناسی در اپل واچ Weathergraph نام دارد. به عنوان یک روش منحصربه فرد و زیبا برای تماشای آب و هوا، Weathergeraph یک انتخاب عالی است.

فقط برای اپل واچ، برنامه آب و هوا را در قالب نموداری نشان می دهد که می توانید با ضربه زدن روی صفحه یا استفاده از Digital Crown روی صفحه اسکرول و بزرگ نمایی کنید. شما بعلاوه می توانید انتخاب کنید که نمودار دقیقا چه مدت از یک پیش بینی را نشان دهد، که این مدت از 1 تا 5 روز فرق دارد.

این برنامه از هر نوع صفحه ساعت پشتیبانی می نماید تا همواره بتوانید شرایط آب و هوایی را ببینید. در حالی که این اپلیکیشن رایگان است، شما می توانید برای باز کردن قفل منابع داده های آب و هوای اضافی و یک مورد به نام Nowcast که پیش بینی باران و برف در زمان واقعی را هر 15 دقیقه نشان می دهد، از برنامه اشتراک بخرید.

5) Hello Weather

با استفاده از Hello Weather، احتیاجی به داشتن یک متخصص هواشناسی نیست. به وسیله این اپلیکیشن، شما در اپل واچ دقیقا می توانید اطلاعات لازم آب و هوای خود را مشاهده کنید. این برنامه حتی در صفحه کوچک اپل واچ شما نمودارهای خوانا و سایر نمادها دارد که هم پیش بینی کوتاه مدت و هم نگاهی به آب و هوای 7 روز آینده را نشان می دهد.

بعلاوه تعداد خوبی از امکانات برای انتخاب وجود دارد. در حالی که برنامه iOS برای دانلود رایگان است، اما برای باز کردن قفل برنامه اپل واچ و امکانات بیشتر آن، به خرید اشتراک احتیاج دارید!

6) WeatherBug

برای استفاده از WeatherBug در اپل واچ احتیاجی نیست که حتی یک ریال پول خرج کنید. یک برنامه افزودنی از برنامه عالی آیفون است. با استفاده از این اپلیکیشن، شما می توانید برای مکان های خود و مکان های دیگری که انتخاب می کنید، پیش بینی هواشناسی کوتاه مدت را ببینید.

بعلاوه همراه با دمای فعلی، شما می توانید پیش بینی 4 ساعت آینده را به همراه هرگونه اطلاعات هشدار آب و هوای مشاهده کنید. این برنامه بعلاوه اطلاعات فعلی باد، تعداد گرده و امتیاز UV را نیز به شما نشان می دهد. یکی از امکانات ساده آن، این است که دمای فعلی را در مکانی که شما هستید، نشان می دهد.

7) RadarScope

هفتمین اپلیکیشن هواشناسی در اپل واچ RadarScope نام دارد. به خصوص اگر در منطقه ای با آب و هوای سخت زندگی می کنید، RadarScope باید در اپل واچ شما باشد. این برنامه شامل همه چیز از جمله نمایش رادار از مکان های مختلف در ایالات متحده، کانادا و مکان های دیگر است.

در برنامه آیفون، شما می توانید رادارهای انتخابی خود یا مکان فعلی خود را برای مشاهده در اپل واچ ذخیره کنید. برای بزرگ نمایی یا کوچک نمایی، کافی است صفحه را برای مدت طولانی فشار دهید.

بعلاوه شما می توانید برای مشاهده داده های پیشرفته تر مانند تشخیص بارش، آن را در برنامه انتخاب کنید. در حالی که این برنامه برای هواشناسان و علاقه مندان به آب و هوا طراحی شده، اما ابزاری عالی برای زیر نظر گرفتن طوفان های شدید هم هست.

8) Windy.com

یکی دیگر از برنامه های تخصصی آب و هوا برای اپل واچ شما Windy.com است. همان طور که احتمالا از نامش می توانید بفهمید، در این برنامه همه چیز درباره باد است. این اطلاعات از جهات مختلف حیاتی است. برای کار و بازی و بعلاوه همه چیز، از ماهیگیران گرفته تا خلبانان خطوط هوایی، همگی به باد و سرعت باد متکی هستند.

در اپل واچ شما می توانید سرعت و جهت باد فعلی را مشاهده کنید. فقط Digital Crown را بچرخانید تا پیش بینی 24 ساعت آینده را ببینید. اگر اپل واچ سری 5 و جدیدتر یا Apple Watch SE دارید (به لطف قطب نما داخلی) فلش ها به شما نشان می دهند که باد نسبت به جایی که دستگاه پوشیدنی شما در آن قرار گرفته است، از چه جهتی است. شما بعلاوه می توانید METAR، گزارش آب و هوا برای خلبانان، مکان های مورد علاقه یا اطراف جایی که هستید را ببینید.

جمع بندی

در این مقاله کوشش کردیم تا هشت اپلیکیشن هواشناسی در اپل واچ که همگی جز بهترین ها بودند را برای شما آنالیز کنیم. تنها با یک نگاه سریع به یکی از این برنامه های اپل واچ، می توانید شرایط آب و هوا را در مکان خود، یا تقریبا در هر نقطه از دنیا آنالیز کنید. بعلاوه درست مانند آیفون یا آی پد، برنامه ها می توانند به شما یاری نمایند تا کارهای متنوعی را در اپل واچ خود انجام دهید.

شما تا به حال کدام یک از هشت اپلیکیشن بالا استفاده نموده اید؟ نظرات و تجربیات خود را با ما و دیگر کاربران مجله یافان مگ به اشتراک بگذارید.

منبع: makeuseof

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 27 بهمن 1400 بروزرسانی: 27 بهمن 1400 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 1302

به "8 اپلیکیشن برتر هواشناسی برای اپل واچ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "8 اپلیکیشن برتر هواشناسی برای اپل واچ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید