کارشناس حقوقی: شکایت النصر از پرسپولیس جنجال رسانه ای است، در قانون بحثی درباره سوءنیت وجود ندارد

به گزارش مجله یافان، کارشناس حقوقی فوتبال ایران اعتقاد دارد اینکه باشگاه النصر عربستان اقدام پرسپولیس مبنی بر جذب بازیکنان جدید را سوءنیت می داند، فقط یک ادعاست.

کارشناس حقوقی: شکایت النصر از پرسپولیس جنجال رسانه ای است، در قانون بحثی درباره سوءنیت وجود ندارد

غلامرضا رفیعی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی مجله یافان، درباره ادعای باشگاه النصر عربستان مبنی بر اینکه پرسپولیس با وجود بدهی به برانکو ایوانکویچ و خطر محرومیت از پنجره جابجاییی، بازیکن جدید جذب کرده و به همین دلیل گفته می شود شکایتش را به AFC ارائه کرده است، گفت: این شکایت هنوز اعلام وصول نشده و فقط پیش داوری می شود. اگر این شکایت در AFC ثبت شده باشد باید کمیته انضباطی آن را ابلاغ کند ولی تا به امروز اتفاقی رخ نداده و در این شرایط نباید پیش داوری کنیم.

وی درباره اینکه باشگاه عربستانی مدعی شده پرسپولیس در جذب بازیکنان جدید سوءنیت و نیت غیر ورزشی داشته است، گفت: جابجایی باشگاه قبل از پایان مهلت یک ماهه فیفا بوده و اینکه باشگاه عربستان این موضوع را سوء نیت می داند فقط یک ادعاست. ادعا و شکایت کردن خیلی راحت است ولی مهم اثبات موضوع است. در این حالت باید دفاعیات باشگاه مقابل را هم شنید ولی تا این لحطه شکایتی به فدراسیون و سازمان لیگ و باشگاه پرسپولیس نیامده است. سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا هم خبری در این خصوص منتشر نکرده است. به نظر من این موضوع بیشتر شبیه به یک جنجال رسانه ای است.

این کارشناس حقوقی تاکید کرد: اصلاً در قانون فوتبال بحثی درباره نیت و سوءنیت وجود ندارد. موضوع خیلی روشن است فیفا اعلام کرده تا تاریخ مشخص شده باید طلب برانکو پرداخت شود وگرنه باشگاه پرسپولیس از پنجره جابجاییی محروم می شود. زمانی که این باشگاه اقدام به جذب بازیکن جدید گرفته هنوز ضرب العجل فیفا تمام نشده بود. پرسپولیس برنامه های جاری اش را ادامه دهد و فقط به فکر پرونده آل کثیر باشد و به موقع اقدام کند تا بتواند رای اولیه AFC را برگرداند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 آبان 1399 بروزرسانی: 19 آبان 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 585

به "کارشناس حقوقی: شکایت النصر از پرسپولیس جنجال رسانه ای است، در قانون بحثی درباره سوءنیت وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارشناس حقوقی: شکایت النصر از پرسپولیس جنجال رسانه ای است، در قانون بحثی درباره سوءنیت وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید