پیروانی: بنیادی فر که شجاعت اعلام پنالتی برای استقلال را داشت چرا پنالتی ما را نگرفت؟!

به گزارش مجله یافان، سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس به انتقاد از شرایط حضور طرفداران در استادیوم آزادی پرداخت.

پیروانی: بنیادی فر که شجاعت اعلام پنالتی برای استقلال را داشت چرا پنالتی ما را نگرفت؟!

به گزارش گروه ورزشی مجله یافان، افشین پیروانی پیش از ملاقات دو تیم پرسپولیس و سپاهان، گفت: بازی مهم و حساسی است. دو تیم از شرایط مسابقه آگاه هستند. ما پرسپولیس هستیم و در خانه بازی داریم. ان شاالله بتوانیم 3 امتیاز مسابقه را بگیریم.

وی اضافه نمود: چطور با 8 هزار طرفدار امروز میزبان هستیم؟ می گویند این سکو ها خراب است. به جای اینکه مدام پروژه افتتاح کنید بیایید این سکو ها را درست کنید! آبرو و اعتبار فوتبال ملی و مملکت است. هر موقع می آییم این شرایط را دارد. این هم از شرایط بلیت فروشی، مگر می گردد؟ به جا های دیگر می رویم تماشاگران مان بیشتر از اینجا هستند. با این تعداد طرفدار که نمی گردد بازی کرد. هیچ اتفاقی نمی افتد. اجازه بدهید طرفدار بیاید. بازی مهم فصل است.

سرپرست پرسپولیس گفت: می گویند 3 درصد بیاید 5 درصد بیاید، این درصد ها را خودمان هم نمی دانیم. خواهشم این است مشخص تکلیف نمایند. ما پرسپولیس هستیم. بیشترین طرفدار را داریم. طرفداران عزیز بدانند تمام تلاشمان را کردیم، ولی چیزی که می بینید این است. بیشتر از این توانایی نداریم. مقابل درب هتل نمی دانید چه جمعیتی بود. همه دنبال بلیت بودند. کمی همکاری و یاری کنید. با این شرایط نمی گردد.

پیروانی توضیح داد: نمی دانم سازمان لیگ زورش می رسد یا نمی رسد، پیگیری می نماید یا نمی نماید؟ اصلا معلوم نیست. دوست داریم با حضور طرفداران بازی کنیم. باشگاه نامه زده و پیگیری کردند. مصاحبه هم کردیم. جا های دیگر از در و دیوار جمعیت می آید، اما این شرایط ورزشگاه آزادی است.

وی در خصوص خرابی سکو ها و خطرات احتمالی آن، گفت: چه ارتباطی دارد؟ جای خالی زیادی وجود دارد. حالا طبقه دوم را می گویند خراب می گردد و احتمال ریزش دارد. سکو های کناری همه خالی است. مطمئن باشید 10 شش ماه دیگر هم می گذرد!

پیروانی با بیان اینکه از موعود بنیادی فر داور لیگ رجحان فوتبال کشورمان گله دارد، گفت: شما که اینطور شجاعت داشتی در بازی قبلی آنطور پنالتی بگیری چرا پنالتی ما را مقابل فولاد در اهواز نگرفتی؟ چرا پنالتی که همه کارشناسان گفتند پنالتی بود روی شیخ دیاباته را نگرفتی؟ قبل بازی می گویم که نگویند بعد از بازی احساسی و خسته بوده! کاش این شجاعت را در بازی قبلی ما هم داشتید.

وی اضافه نمود: واقعا سال جاری از داوری ضرر کردیم، ولی حرفمان به جایی نمی رسد. ان شاالله امروز داوری خوبی ببینیم. اگر این پنالتی را گرفتی، آنجا باید صددرصد پنالتی می گرفتی. نمی دانم چرا آنجا را نمی بینی، اما اینجا را می بینی. چه حاشیه امنیتی داشتی؟ به خاطر جو ورزشگاه بود نگرفتی؟ VAR هم حالاحالا ها به این مملکت نمی آید. بهانه شده، مدام نگویید منتظر بمانید. زمان ما VAR وجود نداشت. برای همه آرزوی موفقیت دارم.

انتها پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 اسفند 1401 بروزرسانی: 21 اسفند 1401 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 1563

به "پیروانی: بنیادی فر که شجاعت اعلام پنالتی برای استقلال را داشت چرا پنالتی ما را نگرفت؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروانی: بنیادی فر که شجاعت اعلام پنالتی برای استقلال را داشت چرا پنالتی ما را نگرفت؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید