سرپرست پارس جنوبی: ما هم به قضاوت خورشیدی اعتراض داشتیم، جشن تولد داور ربطی به ما نداشت

به گزارش مجله یافان، عبدالرحیم خطیب گفت: ما هم به قضاوت آقای خورشیدی بخاطر خطاهای پشت محوطه که گرفته می شد و مثل همان صحنه برای ما خطا نگرفت به داور اعتراض داشتیم اما نه اینکه دائماً علیه داور چهارم و داور بازی هجمه درست کنیم.

سرپرست پارس جنوبی: ما هم به قضاوت خورشیدی اعتراض داشتیم، جشن تولد داور ربطی به ما نداشت

به گزارش گروه ورزشی مجله یافان، عبدالرحیم خطیب سرپرست پارس جنوبی جم با اشاره به این موضوع که باشگاه فولاد با حربه شانتاژ خبری رسانه ای کارش به خاتمه نمی رسد گفت: آنها فکر می کنند چون خاص و متفاوت عمل می کنند همه دشمن شان هستند واین فقط تراوشات ذهنی دوستان است.

خطیب در خصوص اتفاقات داوری دیدار با فولاد گفت: متاسفانه برخی به دنبال برهم زدن آرامش داوران در هفته های پایانی هستند تا از آب گل آلود ماهی بگیرند. در صحنه ای که فولادی ها مدعی هستند مدافع ما روی بازیکن حریف خطا کرده و داور پنالتی مسلم را برای آنها نگرفته است دقیقا یک صحنه قبل تر بازیکن فولاد بدون توپ بازیکن مارا زد و درهمان صحنه داور باید به بازیکن حریف اخطار می داد، نیمکت ما و فولاد به سمت داور چهارم اعتراض کردیم که اعتراضات سرپرست فولاد باعث برهم خوردن تمرکز داور بازی شد.

ما هم به قضاوت آقای خورشیدی بخاطر خطاهای پشت محوطه که گرفته می شد و مثل همان صحنه برای ما خطا نگرفت به داور اعتراض داشتیم اما نه اینکه دائماً علیه داور چهارم و داور بازی هجمه درست کنیم.

وی اضافه نمود: باید این نکته را هم بگویم که آقای نکونام و هاشمی نسب دراین اتفاقات کمترین نقش را داشتند و بقیه اعضای نیمکت فولاد دائما درحال اعتراض بودند، درست نیست که درهفته های پایانی این هجمه سنگین علیه داوری شکل بگیرد.

خطیب همچنین در خصوص ماجرای جشن تولد خورشیدی در هتل جم گفت: این موضوع هیچ ربطی به باشگاه پارس جنوبی نداشته و مدیریت هتل جم با هماهنگی ناظر بازی یک کیک برای خورشیدی تهیه کرده بودند و تا جایی که اطلاع دارم این مسئله در حضور عوامل باشگاه فولاد صورت پذیرفته و چیزی نبوده که بخواهند پنهان کنند چراکه فولاد هم در همان هتل اسکان داشته است.

خطیب با ابراز نگرانی از این جو سازی های اضافه نمود: در ماجرای پرونده بازی تعویقی مقابل استقلال در روز روشن علیه ما حکم دادند و با اینکه می توانستیم بازی نکنیم به احترام فوتبال پاک در میدان حاضر شدیم درحالی که ماجرای بازی با استقلال سبب شد با مصدومیت و محرومیتی که نصیب بازیکنان خط دفاعی ما شد سه امتیاز دیدار با شاهین هم از دست بدهیم اما تهمت و افترا نزدیم؛ ما بخاطر بی تدبیری سازمان لیگ و استیناف الان استرس سقوط را داریم وگرنه جایگاه پارس جنوبی جم با تمام مشکلاتی که داشته و داریم اینجای جدول نیست و دغدغه سقوط نداشتیم وحالا هم همه فوتبال ایران بدانند که به هیچکس دراین فوتبال نه تنها بدهکار نیستیم بلکه جفاهایی را که به باشگاه و هوادارانمان شده است را در سینه حبس کرده ایم اما به وقتش حرفمان را خواهیم زد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 مهر 1399 بروزرسانی: 14 مهر 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 513

به "سرپرست پارس جنوبی: ما هم به قضاوت خورشیدی اعتراض داشتیم، جشن تولد داور ربطی به ما نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست پارس جنوبی: ما هم به قضاوت خورشیدی اعتراض داشتیم، جشن تولد داور ربطی به ما نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید