واکنش ها به اختلال در سامانه فروش خودرو، امکان ثبت نام نیست؟

به گزارش مجله یافان، سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان، با دستور وزارت صمت سامانه یکپارچه تخصیص خودرو را طراحی نموده است. بر اساس اعلام پیشین، قرار بود این سامانه از 9 صبح امروز، 27 اردیبهشت 1401، شروع به کار کند. اما بعضی کاربران از اختلال در این سایت فروش خودرو خبر می دهند.

واکنش ها به اختلال در سامانه فروش خودرو، امکان ثبت نام نیست؟

شرایط در صفحه نخست سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، در روز نخست فعالیت رسمی با روز گذشته تفاوت نموده است. روز دوشنبه اگر کاربری به این سایت سر می زد، در صفحه اصلی آن نام،مشخصات و لینک ثبت نام چندین محصول آماده بود.

اما اکنون به جای همه آنها تنها یک عبارت درج شده است: در حال دریافت اطلاعات. از سوی دیگر فرایند ورود/ثبت نام نیز اکنون در این سایت تکمیل نمی گردد. بعضی می گویند تا نیمه راه رفته اند اما نتوانستند فرایند آن را به انتها برسانند یا یکی از گزینه های انتخاب فعال نبوده است.

امکان ثبت نام در سایت فروش خودرو نیست

مجله یافان گزارش هایی را در خصوص سامانه یکپارچه و اختلال در آن، منتشر نموده است. در ادامه واکنش بعضی مخاطبان را به این گزارش می خوانید.

-ای کاش حداقل به مردم احترام گذاشته می شد و در صحفه اصلی یک اطلاع رسانی مبنی بر بروز ایراد فنی سایت تا اطلاع ثانوی گذاشته می شد که امری کاملا طبیعی است. ایرادی هم بهش وارد نیست. ولی در سیستم های مدیریتی ما ساده ترین راه ا رو نیز انجام نمی دیم و به مردم هم که اصلا اهمیتی نمی دیم.

-کاش ثبت نام خودرو همون مثل قبل تو سایت های خودرو سازها بود. تقلب می شد. منم 40 بار ثبت نام کردم برنده نشدم، اما حداقل از اعصاب خورد کنی سایت های دولتی بهتر بود. از صبح 10 بار رفتم سایت، ثبت نام رو تکمیل نمیکنه. حالا خودرو به کنار، از این به بعد مشکل سایت هم داریم.

-چقدر سامانه کند و پر از مشکله، فقط سامانه مسازند فکر درست و حسابی که نمی کنن

-بغیر از اینکه در همون مرحله ثبت نام و ورود اشکال داره شرط نداشتن پلاک انتظامی فعال برای ثبت نام خودروهای بالای 800 و 900 میلیون بنظرم واقعا مسخره است.

-من ثبت نام کردم، اولش رفت قسمت اطلاعات تکمیلی پروفایل. بعد خطاهای بیخودی می داد. خارج شدم و مجدد وارد شدم، دیگه نمی ره قسمت تکمیل اطلاعات.

-بنده نیز نتوانستم ثبت نام کنم. محل سکونت رو فعال نمی کنه سایت. کلا مشکل داره.

-واقعا که مدیریت نداره این چه وضعیه؟ چند روزه میگن ثبت نام یک پارچه خودرو الان نمی شه ثبت نام کرد.

آخرین اخبار درباره فروش خودروسازان را در صفحه پیش فروش خودرو دنبال کنید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 13 تیر 1401 بروزرسانی: 13 تیر 1401 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 1426

به "واکنش ها به اختلال در سامانه فروش خودرو، امکان ثبت نام نیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش ها به اختلال در سامانه فروش خودرو، امکان ثبت نام نیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید