هاشمی: امیدوارم برای واکسیناسیون المپیکی ها زودتر اقدام شود، تیراندازان برای پیروز بودن نیاز به اعزام های بیشتری دارند

به گزارش مجله یافان، سرمربی تیم ملی تیراندازی گفت: ملی پوشان کشورمان برای حضور پیروز در عرصه های بین المللی و آمادگی روانی و فنی و همچنین ارتقای رنکینگ جهانی نیاز به اعزام های بیشتری دارند.

هاشمی: امیدوارم برای واکسیناسیون المپیکی ها زودتر اقدام شود، تیراندازان برای پیروز بودن نیاز به اعزام های بیشتری دارند

به گزارش مجله یافان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، الهام هاشمی درباره عملکرد تفنگداران ایران در مسابقات جام جهانی تیراندازی در هند گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، همه کشورها در این رقابت ها حضور نداشتند و اگر شرایط فراهم می شد و نگرانی وجود نداشت، با حضور تمام تیراندازان المپیکی قطعاً شانس کسب مدال های بیشتری در ماده های مختلف وجود داشت، چرا که با اعزام یک تیرانداز المپیکی دو مدال ارزشمند به سبد افتخارات این رشته اضافه شد.

وی افزود: قطعاً برای مسئولان ورزش کشور حفظ سلامتی ورزشکاران در اولویت است، اما شکی نیست برای پیروز بودن در المپیک بایستی قبل از این رویداد مهم در چند مسابقه بزرگ شرکت کرد.

سرمربی تیم ملی تفنگ شرح داد: از مسئولان فدراسیون پزشکی تقاضا دارم هرچه زودتر برای واکسیناسیون ورزشکاران المپیکی اقدام کنند، هر چند تا این رویداد مهم فقط یک جام جهانی مانده است که به هیچ وجه کافی نیست. این در حالی است که کشورهای اروپایی در اردیبهشت ماه مسابقات اروپایی را پیش رو دارند که کمک بزرگی به آمادگی آنها خواهد کرد.

هاشمی خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط قرنطینه کشور کره جنوبی در برگزاری مسابقات جام جهانی، پیشنهادی هم در گروه کمیته فنی کنفدراسیون آسیا و هم کمیته مربیان فدراسیون جهانی مبنی بر برگزاری حداقل یک مسابقه جایزه بزرگ قبل از المپیک و همچنین بررسی امکان تعویض میزبانی جام جهانی کره جنوبی را عنوان کردم که خوشبختانه با استقبال سایر اعضا روبه رو شد که امیدوارم پاسخی مثبتی دریافت کنیم تا در این فرصت کوتاه کمک زیادی به المپیکی ها جهت آمادگی هرچه بیشتر شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 911

به "هاشمی: امیدوارم برای واکسیناسیون المپیکی ها زودتر اقدام شود، تیراندازان برای پیروز بودن نیاز به اعزام های بیشتری دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاشمی: امیدوارم برای واکسیناسیون المپیکی ها زودتر اقدام شود، تیراندازان برای پیروز بودن نیاز به اعزام های بیشتری دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید