محمدی: بعضی کرونا را جدی نگرفته اند، واقعیات به مردم گفته گردد

به گزارش مجله یافان، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید نمود: با توجه به اینکه بخشی از جامعه برای ماندن در خانه همکاری نمی نمایند و کرونا را جدی نمی گیرند باید برای خطرات این کار شرح داده گردد.

محمدی: بعضی کرونا را جدی نگرفته اند، واقعیات به مردم گفته گردد

داوود محمدی در گفت وگو با مجله یافان با تاکید بر لزوم پرهیز مردم از ترددهای غیرضروری، گفت: شرایط خاصی در کشور به وجود آمده که آمادگی لازم برای آن وجود نداشت. باید با توجه به اطلاعاتمان از چین بهتر، دقیق تر و اساسی تر فکر و برنامه ریزی می کردیم و متولیان نیز آمادگی بیشتری داشتند که هیچ کدام از این اتفاقات رخ نداد و شرایط بدتر شد.

وی اضافه نمود: به هر حال در شرایط فعلی چاره ای جز ماندن در خانه برای مقابله با کرونا وجود ندارد. این ویروس شوخی بردار نیست که بخشی از مردم به خصوص در تهران با آن جدی برخورد نمی نمایند و حتی سرگرم خرید هستند. با این شرایط باید خطرات حضور مردم در خیابان ها شرح داده گردد تا بدانند این کار تنها برای خودشان خطر ندارد که جامعه را درگیر می نماید.

این عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس با تاکید بر اینکه مقابله با کرونا جز با همکاری مردم میسر نمی گردد، گفت: ما زیرساخت های لازم و برنامه ریزی برای مقابله با کرونا نداشتیم به همین دلیل در شرایط فعلی مهمترین کار همکاری مردم است نه اینکه عده ای بنایی برای همکاری نداشته و از ترددهای غیر ضروری پرهیز نمی نمایند؛ باید به آن ها واقعیات گفته گردد.

محمدی در عین حال با بیان اینکه نباید بیان واقعیات هم وحشتی در بین مردم ایجاد کند، اضافه نمود: باید مرز بین گفتن و نگفتن رعایت گردد تا هم ترس و وحشت بین مردم ایجاد نگردد و هم همه برای ماندن در خانه همکاری نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 212

به "محمدی: بعضی کرونا را جدی نگرفته اند، واقعیات به مردم گفته گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدی: بعضی کرونا را جدی نگرفته اند، واقعیات به مردم گفته گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید