عزم جزم رضا یزدانی برای کشتی دریافت

به گزارش مجله یافان، رئیس هیئت کشتی جویبار گفت: کار سنگینی پیش روی رضا یزدانی واقع شده است، اما او با توجه به تجربیاتی که کسب نموده، می تواند به چیزی که می خواهد برسد.

عزم جزم رضا یزدانی برای کشتی دریافت

از پروفایل اینستاگرام behrouz azand دیدن نمایید.

سلمان قادری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی با خبرنگار ورزشی مجله یافان، در خصوص اینکه گفته شده رضا یزدانی می خواهد تا المپیک توکیو کشتی بگیرد، گفت: او در جویبار و ساری تمرین می نماید. هرچند باشگاه ها تعطیل است، اما بیشتر تمرینات میدانی انجام می دهد.

وی ادامه داد: با رضا در خصوص تصمیمش برای آینده صحبت کردیم. به هرحال فدراسیون مُصر به برگزاری مسابقه انتخابی است و یزدانی هم باید از این جهت عبور کند. کار سنگینی پیش رویش واقع شده است، اما او با توجه به تجربیاتی که دارد، می تواند به آن چیزی که می خواهد برسد. رضا یزدانی عزمش را در این خصوص جزم نموده است.

این پیشکسوت کشتی مازندران درباره اینکه یزدانی باید استارت کارش را از مسابقات قهرمان کشوری بزند، اعلام نمود: این فرآیندی است که مصوب شده و اگر بخواهد کشتی بگیرد باید از قهرمان کشوری بیاید. قانون برای همه یکسان است. اگر انتخابی تیم ملی به صورت یک قانون دربیاید و همه از آن تمکین نمایند، خوب است. به این شکل یک ورزشکار چه قهرمان دنیا باشد و چه نباشد، کوشش می نماید به مرحله عالی که انتخابی نهایی است، برسد. اگر این تداوم داشته باشد، کار زیبایی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 مرداد 1399 بروزرسانی: 20 دی 1400 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 357

به "عزم جزم رضا یزدانی برای کشتی دریافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزم جزم رضا یزدانی برای کشتی دریافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید