شیوه نامه ساختار و وظایف کنسرسیوم واحد های پژوهشی دانشگاه آزاد ابلاغ شد

به گزارش مجله یافان، رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی شیوه نامه ساختار و وظایف کنسرسیوم واحد های پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی را ابلاغ کرد.

شیوه نامه ساختار و وظایف کنسرسیوم واحد های پژوهشی دانشگاه آزاد ابلاغ شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات هزینه تحصیل در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش گروه دانشگاه مجله یافان به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، بابک نگاهداری معاون دانشگاه و رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد از ابلاغ شیوه نامه ساختار و وظایف کنسرسیوم واحد های پژوهشی به منظور تقسیم کار، پرهیز از موازی کاری، انتقال و اشتراک تجربیات در واحد های پژوهشی (مراکز تحقیقاتی) اطلاع داد.

نگاهداری اضافه کرد: لزوم هماهنگی میان واحد های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی به منظور تقسیم کار، پرهیز از موازی کاری، انتقال و اشتراک تجربیات و نهایتاً حرکت بر مبنای برنامه ای منسجم با چشم اندازی مطلوب و معقول بر کسی پوشیده نیست. به منظور برطرف این احتیاج، ضرورت تشکیل کنسرسیومی مشتمل بر واحد های فعال دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه واحد های پژوهشی مورد توجه و عنایت مسئولان ذیربط در مجموعه مدیریتی دانشگاه قرار گرفته است.

وی گفت: از اهداف اصلی این شیوه نامه، تعریف پروژه های راهبردی در سطح کلان ملی (Mega Project) و مدیریت اجرای این پروژه ها در جهت برطرف احتیاج های کشور و همفکری و تقسیم کار در حوزه طرح های تحقیقاتی به منظور جلوگیری از انجام پژوهش های موازی و تکراری و ساماندهی، همسوسازی، آموزش و توانمندسازی پتانسیل های موجود در حوزه واحد های پژوهشی در بدنه دانشگاه آزاد اسلامی با هدف ارتقاء بهره وری در اجرای پروژه های کلان ملی است.

لازم به ذکر است، این شیوه نامه مواردی از جمله دامنه کاربرد، سطح مسئولیت ها و اقدامات، ساختار سازمانی و فاز مطالعاتی و ... را در بر می گیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 87

به "شیوه نامه ساختار و وظایف کنسرسیوم واحد های پژوهشی دانشگاه آزاد ابلاغ شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیوه نامه ساختار و وظایف کنسرسیوم واحد های پژوهشی دانشگاه آزاد ابلاغ شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید