سرعت سنج به اطلاعات ترافیکی گوگل مپ افزوده شد

به گزارش مجله یافان، نقشه گوگل یا گوگل مپ از مهمترین ابزارهایی است که بسیاری از افراد در سراسر جهان از طریق آن مسیریابی می کنند، رانندگی می کنند یا حتی وقتی گم می شوند نزدیک ترین پایگاه های پلیس را پیدا می کنند. اما اکنون گوگل مپ روی اطلاعات ترافیکی متمرکز شده است.

سرعت سنج به اطلاعات ترافیکی گوگل مپ افزوده شد

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، اگر با اپلیکیشن ویز آشنایی داشته باشید، می دانید که ویز ابزاری است برای دور زدن ترافیک، جریمه نشدن و بسیاری از موارد کاربردی دیگر در حین رانندگی، شاید این را هم می دانید که ویز درواقع ابزاری است که از زیر مجموعه های گوگل محسوب می شود و به عبارتی امتیاز آن به شرکت گوگل اختصاص دارد، بنابراین شاید تعجب کنید اگر بدانید نقشه گوگل دقیقا همان امتیازات استفاده از ویز را یک به یک نصب می کند.

اخیرا بسیاری از ویژگی های کاربردی ویز مثل دوربین های کنترل سرعت، سرعت گیرها و گزینه هایی برای گزارش خطرات احتمالی در جاده ها وارد نقشه گوگل شده اند. اکنون در جدیدترین تغییر نقشه گوگل، سرعت سنج ها وارد این نقشه شده اند. درواقع به محض این که سرعت رانندگی شما از حدی مجاز در یک محدوده تعیین بالاتر برود، سرعت سنج ها فعال می شود و به شما هشدار می دهند.

منبع: انتخاب
انتشار: 6 دی 1401 بروزرسانی: 6 دی 1401 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 1525

به "سرعت سنج به اطلاعات ترافیکی گوگل مپ افزوده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرعت سنج به اطلاعات ترافیکی گوگل مپ افزوده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید