دریک گراهام بازیگر نقش باراک اوباما می گردد

به گزارش مجله یافان، خبرگزاری خبرنگاران- باراک اوباما تایید کرد که تمایل دارد دریک گراهام نقش او را در یک فیلم بیوگرافی احتمالی بازی کند.

دریک گراهام بازیگر نقش باراک اوباما می گردد

به گزارش مجله یافان و به نقل از ورایتی، باراک اوباما تمایل دارد که دریک نقشش را در یک فیلم سینمایی زندگی نامه ای بازی کند. اوباما در مصاحبه ای جدید مهر تایید خود را روی این رپر برای بازی در نقشش زد.

او گفت: من میگویم که به نظر می رسد دریک می تواند هرکاری را که بخواهد انجام دهد. منظورم این است که او برای من یک برادر با استعداد است. پس اگر زمانش برسد او آماده خواهد بود. اوباما می گوید نه تنها خودش بلکه دخترش نیز دوست دارد دریک نقش پدرش را بازی کند.

رئیس جمهور سابق آمریکا ادامه داد: او حتی مهر تایید خانواده من را نیز دارد که مهم تر از من است. تصور می کنم مالیا و ساشا نیز با این موضوع موافق باشند.

دریک که حرفه بازیگری اش را در سریال دگراسی: نسل بعدی و فیلم سینمایی چارلی بارلت شروع کرد برای اولین بار در مصاحبه اش با پیپر در سال 2010، تمایل خود را برای بازی در نقش باراک اوباما نشان داد. او گفته بود: امیدوارم کسی فیلمی در خصوص زندگی باراک اوباما باسزد چرا که من می توانم نقش او را ایفا کنم.

با این حال که خود باراک اوباما چندین بار در فیلم ها و پروژه های تلویزیونی حضور دشته است، اما تا به امروز یک فیلم بیوگرافی کاملا از شرایط سیاسی وی ساخته نشده است. اما اکنون با انتشار کتابی به نام یک سرزمین موعود که خاطرات اوباماست، اکنون یک منبع قابل استناد برای نوشتن فیلمنامه احتمالی وجود دارد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 11 دی 1399 بروزرسانی: 11 دی 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 697

به "دریک گراهام بازیگر نقش باراک اوباما می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریک گراهام بازیگر نقش باراک اوباما می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید