خرسی که در خانه یک شهروند را زد!، عکس

به گزارش مجله یافان، اینکه شما به یک خرس نزدیک شوید هرگز ایده خوبی نبوده و نیست، اما گاهی اوقات ممکن است یک خرس به شما نزدیک گردد، درست مانند این شهروند!

خرسی که در خانه یک شهروند را زد!، عکس

به گزارش خبرگزاری مجله یافان ، از آن جایی که در بعضی نقاط دنیا خرس ها به محل سکونتگاه ها بسیار نزدیک می شوند، وب سایت خدمات پارک های ملی نکات مفیدی برای نحوه برخورد با این موقعیت های خطرناک دارد. برای مثال:

  • با صحبت آرام خود را به خرس معرفی کنید تا خرس بداند شما یک انسان هستید و نه حیوان شکاری، روی زمین بایستید، اما به آرامی دستان خود را تکان دهید و به صحبت با خرس با صدای کم ادامه دهید.
  • پیادروی ها و سفرهای گروهی، معمولا از سفرهای فردی پر سر و صداتر هستند، هرگز صداهای خرس را تقلید نکنید و جیغ بلند نکشید.
  • اسپری فلفل برای مقابله با خرس ها، ماده دافع نیست، بنابراین در تجهیزات خود از آن استفاده نکنید.

به هر حال، در ویدیو منتشر شده، برخورد غیرمعمول خرس با یکی از شهروندان، مشاهده می گردد. به نظر می رسد شخصی که این ویدیو راگرفته است، از قبل با این خرس رابطه خوبی داشته است. در غیر این صورت، او به جای اینکه به طور اتفاقی بگوید در را ببند، هان، در برابر او فریاد می زند.

در حالی که بعضی از مردم ممکن است در خصوص روبه رویی با یک خرس نگرانی داشته باشند، باید اعتراف کرد که این شخص از نکات زیادی که در وب سایت خدمات پارک های ملی آمده است استفاده می نماید.

  • این موجود ریش دار 1000 بار در روز چرت می زند!/ عکس

  • پریدن یک جانور عجیب در کنار جاده ای در کانادا!/ عکس

او آرام صحبت می نماید، سر جای خود می ایستد، با صدای آهسته به صحبت کردن ادامه می دهد، صداهای خرس را تقلید نمی نماید یا جیغ های بلند نمی کشد و احتمالاً همراه خودش اسپری فلفل ندارد. تنها کاری که او در آینده می تواند متفاوت انجام دهد تا کمی ایمن تر باشد این است که مطمئن گردد به وسیله گروهی از افراد پر سر و صدا احاطه شده است.

منبع: ksl

227323

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 12 آذر 1402 بروزرسانی: 12 آذر 1402 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 1644

به "خرسی که در خانه یک شهروند را زد!، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرسی که در خانه یک شهروند را زد!، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید