تور روسیه ارزان: تیراندازی ناوهای ایران، چین و روسیه به سمت اهداف دریایی

به گزارش مجله یافان، در رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی 2022 شناورهای ایران، چین و روسیه به سوی اهداف از پیش مشخص شده در دریا تیراندازی کردند.

تور روسیه ارزان: تیراندازی ناوهای ایران، چین و روسیه به سمت اهداف دریایی

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش مجله یافان به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار دوم مصطفی تاج الدینی سخنگوی رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی 2022 اظهار کرد: در این مرحله از برگزاری رزمایش مرکب کمربند امنیت دریایی 2022 یگان های شناور ایران، چین و روسیه که از بامداد امروز به محل اجرای مأموریت در شمال اقیانوس هند حرکت نموده بودند، این مرحله از تمرینات را به اجرا گذاشتند.

وی اضافه کرد: در این مرحله از رزمایش، یگان های شناور ایران، چین و روسیه به سر فرماندهی ناوشکن تمام ایرانی جماران و با استفاده از سلاح های کالیبر 20 میلیمتری به سوی اهداف سطحی از پیش معین شده در دریا تیراندازی کردند.

ایران اجازه هیچ گونه تهدیدی را در حوزه دریایی نخواهند داد

سخنگوی رزمایش مرکب امنیت دریایی 2022 خاطر نشان کرد: بعلاوه در مرحله بعد تمرین PHOTOEX شامل صورت بندی و آرایش آفندی یگان های شرکت کننده در رزمایش متناسب با تهدیدات موجود در منطقه انجام شد.

امیر دریادار دوم تاج الدینی با بیان اینکه حضور جمهوری اسلامی ایران در ائتلاف های بین المللی بیانگر ارتقاء سطح و جایگاه بین المللی جمهوری اسلامی ایران است، گفت: برقراری امنیت در سطح منطقه ای و بین المللی برای جمهوری اسلامی ایران بسیار حائز اهمیت است و به همین علت نیروهای دریایی جمهوری اسلامی ایران اجازه هیچ گونه تهدیدی را در حوزه دریایی نخواهند داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 اسفند 1400 بروزرسانی: 26 اسفند 1400 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 1333

به "تور روسیه ارزان: تیراندازی ناوهای ایران، چین و روسیه به سمت اهداف دریایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور روسیه ارزان: تیراندازی ناوهای ایران، چین و روسیه به سمت اهداف دریایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید