برگزاری مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور

به گزارش مجله یافان، فدراسیون نجات غریق و غواصی برگزاری رقابت های نجات غریق قهرمانی کشور در هر دو بخش مردان و بانوان در امسال را در برنامه دارد.

برگزاری مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور

به گزارش مجله یافان و به نقل از فدراسیون نجات غریق و غواصی، در پی کاهش پاندمی کرونا، مساعد شدن شرایط کلی کشور از این حیث و صدور مجوز برای برگزاری رویدادهای داخلی (به شرط رعایت پروتکل های بهداشتی)، برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در دستور کار فدراسیون قرار گرفته است.

این رقابت ها طی دو سال سال گذشته به علت شیوع و گستردگی کرونا برگزار نشد اما قرار است برگزاری آن همزمان در دو بخش مردان و بانوان از سر گرفته گردد.

به همین منظور نشست هماهنگی مسابقات به ریاست مهدی حیدری رئیس فدراسیون و با حضور حبیب خمجانی مشاور عالی فدراسیون، هاشم محتشمی دبیر کل و شادی قیاسی نایب رئیس بانوان فدراسیون همراه با محمد جواد پذیرفته رئیس کمیته مسابقات، مهدی ایران نژاد و سهیلا بصروی دبیر و نایب رئیس این کمیته و سلیم کشاورزی سرپرست کمیته داوران و بعلاوه محمد ناظری سرمربی تیم ملی نجات غریق کشور برگزار گردید.

در این نشست مصوب شد که بیست و نهمین دوره رقابت های قهرمانی کشور در بخش مردان و شانزدهمین دوره این مسابقات در بخش بانوان در آبان ماه سال جاری برگزار گردد.

مسابقات در هر بخش مردان و زنان به مدت دو روز پیگیری می گردد.

بعلاوه با توجه به اعلام میزبانی استان مازندران مقرر شد پس از بازدید دبیر کل و نایب رئیس فدراسیون تاریخ دقیق این رقابت ها اعلام گردد.

در نشست هماهنگی مسابقات قهرمانی کشور بعلاوه مقرر شد که تیم های شرکت نماینده با ترکیبی متشکل از 4 ورزشکار همراه با یک مربی و سرپرست در این مسابقات شرکت نمایند. همراه داشتن کارت واکسیناسیون و نتیجه تست PCR از سوی هر یک از شرکت نمایندگان الزامی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 1185

به "برگزاری مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری مسابقات نجات غریق قهرمانی کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید