بازگشت شجاعیان و غیبت احتمالی فرشیدها در ترکیب آبی ها

به گزارش مجله یافان، آبی پوشان تهران که پس از آغاز خوب در هفته نخست لیگ برتر هفته دوم را با شکست پشت سر گذاشتند، در سومین هفته از این مسابقات میزبان ماشین سازی تبریز هستند. تیمی که با یک مساوی و یک شکست برای ملاقات با استقلال آماده می گردد.

بازگشت شجاعیان و غیبت احتمالی فرشیدها در ترکیب آبی ها

آبی پوشان بعد از شکست مقابل فولاد با حاشیه هایی روبرو شدند که شرایط این تیم را تا حدودی بحرانی کرد که یکی از آنها هجمه های فراوان طرفداران به فرشید باقری، هافبک میانی این تیم بود. باقری شب گذشته در یک مصاحبه چند ثانیه ای از باشگاه استقلال و محمود فکری درخواست یاری برای جدایی از این تیم کرد و این امکان وجود دارد که فرایند این اتفاقات منجر به دوری او از ترکیب اولیه آبی پوشان گردد.

فرشید اسماعیلی یکی دیگر از هافبک های آبی پوشان نیز با مصدومیتی جزیی روبرو است که ممکن است این مصدومیت مانع از حضور او در هفته سوم رقابتهای لیگ برتر گردد که در این صورت آبیها در هفته سوم بدون فرشیدها ارنج خواهد شد.

از سوی دیگر داریوش شجاعیان هافبک خلاق آبی پوشان که ماه های زیادی را به دلیل مصدومیت و بسته بودن پنجره جابجایی از دست داده بود به شرایطی رسیده که قادر به حضور در ترکیب باشد و بعید نیست در غیاب فرشیدها، شجاعیان از سوی فکری در ترکیب اولیه آبی پوشان قرار گیرد.

ملاقات تیم های استقلال و ماشین سازی در چارچوب هفته سوم لیگ برتر از ساعت 16:15 چهارشنبه 5 آذر در استادیوم آزادی برگزار می گردد و احتمال اینکه فکری تغییراتی در ترکیب اولیه تیمش اعمال نماید وجود دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 دی 1399 بروزرسانی: 5 دی 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 683

به "بازگشت شجاعیان و غیبت احتمالی فرشیدها در ترکیب آبی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت شجاعیان و غیبت احتمالی فرشیدها در ترکیب آبی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید