اُ سالیوان: پیروزی مقابل افراد رنکینگ پایین سخت است!

به گزارش مجله یافان، ستاره اسنوکر جهان معتقد است که پیروزی مقابل افراد رنکینگ پایین سخت است.

اُ سالیوان: پیروزی مقابل افراد رنکینگ پایین سخت است!

به گزارش مجله یافان، رونی اُ سالیوان ستاره سرشناس اسنوکر جهان که در مسابقات اسنوکر آزاد ایرلند شمالی 2020 شرکت کرده است پیروز شد در بازی اول خود به پیروزی برسد و به مرحله دوم این رقابت ها صعود کند. او در جدید ترین اظهارات خود اصرار دارد که برد او در دور اول این رقابت ها برایش هیچ زحمتی نداشته است!

ستاره سرشناس اسنوکر جهان می گوید که رقابتهای قهرمانی جهان و قهرمانی انگلستان تنها مسابقات مورد علاقه اش است.

رونی اُ سالیوان در حالی در این مسابقات حضور دارد که در دو دوره گذشته این رقابت ها، در فینال مقابل جاد ترامپ (نفر اول اسنوکر جهان) بازی کرده و در هر دو بازی شکست خورده است.

رونی گفت: تنها مسابقات قهرمانی جهان و انگلیس ارزش بازی کردن دارند! من قصد ندارم تمام وقتم را برای چند مسابقه قرار دهم. معتقدم اسنوکر بازی کردن نوعی گذر زمان است و من از اسنوکر لذت می برم. خیلی سخت است که از اسنوکر بدون حضور تماشاچیان لذت ببری اما شرکت در مسابقات بهتر از خانه نشینی است.

ستاره اسنوکر جهان در خصوص بازی با اسنوکربازانی که در رنکنیگ جهانی رتبه خوبی ندارند، گفت: فکر می کنم هر برد در برابر بازیکنی که جزو 64 بازیکن برتر جهان نیست، دشوارتر از پیروزی مقابل بازیکنان برتر است چرا که آنها از حضور در مسابقات بزرگ هیجان زده هستند و از باخت هیچ ترسی ندارند. حتی اگر مقابل بازیکنان بزرگ به پیروزی برسند بسیار هیجان زده خواهند شد.

به نظر می رسد تمرکز اُ سالیوان بیشتر روی دویدن بوده تا مسابقات چرا که او می گوید تمرکزش را در دویدن گذاشته است. او در خصوص این اظهارات، گفت: من قبل از رقابت در اولین بازی طی 57 دقیقه هشت مایل را دویدم. هدف من در این ماه تمرکز بر دویدن بوده و تمرکز بر روی اسنوکر کمی سخت است. بنابراین باید سعی کنید کاری را که دوست دارید انجام دهید که من دویدن را دوست داشته و مشتاقانه برای آن زمان می گذارم!

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 668

به "اُ سالیوان: پیروزی مقابل افراد رنکینگ پایین سخت است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اُ سالیوان: پیروزی مقابل افراد رنکینگ پایین سخت است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید