استقلال از حاشیه خودش ضربه می خورد، نگران آینده آبی پوشان هستم

به گزارش مجله یافان، سعید بیگی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: با شرایطی که استقلال دارد واقعاً نگران آینده این تیم هستم. این تیم بسیار پر مهره و حتی پر ستاره است تا جایی که به جرات می گویم پر مهره ترین تیم این فصل است. کادر فنی هم در بهترین شرایط قرار گرفته است و نفرات خوبی روی نیمکت این تیم دور هم جمع شده اند و با موضوع محمود فکری کارشان را انجام می دهند. اما همان حاشیه هایی که در سال های اخیر بلای جان این تیم بود، امروز پررنگ تر از همیشه خودنمایی می کند.

استقلال از حاشیه خودش ضربه می خورد، نگران آینده آبی پوشان هستم

پیشکسوت آبی پوشان ادامه داد: متاسفانه در برنامه تلویزیونی اتفاق خوبی برای استقلال نیفتاد و دل هواداران و پیشکسوتان این تیم آزرده شد. این برنامه ثابت کرد انتخابات در همه این سال ها چقدر اشتباه بوده. معین شد وقتی پیشکسوتان فریاد می زنند که مدیران باشگاه باید از جنس باشگاه و فوتبالی باشند دلیلش چیست. من از برنامه تلویزیون گله دارم که بستر چنین اتفاقی را فراهم کرد. دوستان در این برنامه نباید حالا که لیگ تعطیل شده و فوتبالی برای پخش نیست با بر هم زدن آرامش تیم ها برنامه سازی کنند.

وی افزود: شما آمده بودید که به این فوتبال کمک کنید و در راستای رشد و تعالی آن قدم بردارید. آمده بودید که به جای پرداختن به حاشیه، زیبایی های فوتبال را نشان دهید. این بود برنامه ای که وعده آن را داده بودید؟

بیگی تاکید کرد: من نگران این تیم هستم. با دیدن این برنامه دلم شکست و حالم بد شد. سیاست های حاکم در سال های اخیر بر استقلال در حد این تیم نبوده. اگر به جای فکری گواردیولا را هم به این تیم بیاوریم با این حاشیه هایی که هست نمی تواند نتیجه بگیرد. هوادار چه گناهی کرده که باید بنشیند و این صحنه ها را تماشا کند و هیچ کاری هم از دستش بر نیاید. آقایانی که برای استقلال در سطح کلان تصمیم می گیرید، لطفاً نوع بازی تان با این تیم را تغییر دهید. به خدا که استقلال هم مال همین کشور است و به خدا که این تیم هم میلیون ها هوادار دارد که با آن زندگی می کنند.

هافبک پیشین آبی پوشان گفت: استقلال در این فصل حتماً قهرمان می شود اگر خودش بگذارد. اصلی ترین حریف و رقیب استقلال که می تواند در این فصل قهرمانی را از این تیم بگیرد خودش است. تا زمانی هم که این حاشیه ها وجود دارد هیچ مربی و بازیکنی نخواهد توانست این تیم را قهرمان کند.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: نوع نگرش و سیاستی که در سالهای اخیر در این تیم بوده جواب نداده و باید این نگرش و سیاست را تغییر داد. اگر این سیاستگذاری درست بود که در همه این سال ها اتفاقی برای تیم می افتاد و لااقل یک مقام قهرمانی به دست می آمد. این چه سیاستی است که استقلال باید با مدیران موقت یا مدیرانی با عمر مدیریتی کوتاه اداره شود؟ در همه این سالهای اخیر به جز آقای فتح الله زاده که تنها دو هفته در باشگاه مدیریت کرد، کدام مدیر از جنس استقلال بوده؟

بیگی گفت: عاجزانه از وزارت ورزش می خواهم در این ماه های پایانی دولت فکری مناسب برای استقلال نماید. به خدا که حق هواداران استقلال این نیست.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 آذر 1399 بروزرسانی: 28 آذر 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 667

به "استقلال از حاشیه خودش ضربه می خورد، نگران آینده آبی پوشان هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال از حاشیه خودش ضربه می خورد، نگران آینده آبی پوشان هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید