یوسو سسما: پنالتی ما و اخراج السد گم شد، داوری ها علیه تیم های ایرانی است

به گزارش مجله یافان، مربی فولاد می گوید داور باید بازیکن السد را اخراج می کرد و یک پنالتی نیز به سود تیمش می گرفت.

یوسو سسما: پنالتی ما و اخراج السد گم شد، داوری ها علیه تیم های ایرانی است

به گزارش مجله یافان و به نقل از باشگاه فولاد خوزستان، یوسو سسما مربی تیم فولاد در کنفرانس خبری پس از ملاقات برابر السد قطر، در جمع مجله یافان گفت: در ابتدا برد را به تیم السد تبریک می گویم و برای آن ها در فینال جام حذفی قطر آرزوی پیروزیت می کنم. می دانستیم که بازی سختی داریم و این تیم بازیکنان با کیفیتی دارد و طبعا مالکیت توپ برای آن هاست. با این حال هیچ موقعیت خطرناکی را در نیمه اول خلق نکردند و این ما بودیم که شانس بیشتری برای گلزنی داشتیم.

مربی فولاد در ادامه گفت: در نیمه دوم تیم السد، در یک کار ترکیبی پیروز شد گلزنی کند و یک دقیقه بعد از گل حریف، ما موقعیت طلایی داشتیم که متاسفانه به ثمر نرسید. در ادامه تمام سعی خودمان را انجام دادیم و در یک موقعیت هم با بدشانسی توپ ما به تیرک دروازه خورد. همه بازیکنان با تمام وجود در زمین حاضر شدند و از این بابت از آن ها ممنون هستم.

وی ادامه داد: در دو بازی قبل اشتباهات داوری به ضرر ما تمام شد و این بازی نیز همین گونه بود. فکر می کنم باید داور بازیکن شماره 2 السد را اخراج می کرد و نباید یازده نفر در میدان ادامه می دادند، یک پنالتی نیز به سود ما رخ داد که متاسفانه داور چشمانش را روی آن بست. اگر دقت نموده باشید متوجه خواهید شد که در این مسابقات داوری به ضرر تیم های ایرانی است و نمی دانیم که باید با این موضوع چگونه بجنگیم. ما برابر تیم فوق العاده السد مقاومت کردیم و به بازیکنانم افتخار می کنم، بازیکنان می توانند سرشان را بالا بگیرند چون هرچه در توان داشتند را در زمین پیاده کردند. هنوز مسابقات تمام نشده و یک ملاقات دیگر داریم و به هیچ وجه تسلیم نخواهیم شد، هدف ما این است که با سربلندی کامل مسابقات را ترک کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1400 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 953

به "یوسو سسما: پنالتی ما و اخراج السد گم شد، داوری ها علیه تیم های ایرانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یوسو سسما: پنالتی ما و اخراج السد گم شد، داوری ها علیه تیم های ایرانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید