هواداران نساجی دست به دامان رئیس جمهور شدند

به گزارش مجله یافان، هواداران تیم فوتبال نساجی با ارسال نامه ای به رئیس جمهور، خواهان توجه بیشتر و رسیدگی به مسائل ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر شدند.

هواداران نساجی دست به دامان رئیس جمهور شدند

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله یافان، عملیات تعویض چمن ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر از اواسط مرداد ماه امسال آغاز شد و تا به امروز و پس از گذشت نزدیک به 6 ماه این پروژه با سرعت کمی پیش می رود و به گفته مسئولان ورزش استان مازندران و پیمانکار این پروژه ورزشگاه شهید وطنی به احتمال فراوان برای فصل آینده آماده بهره برداری خواهد بود.

در این مدت و در نیم فصل اول هم باشگاه نساجی تعدادی از بازی هایش را در ورزشگاه شهدای ساری برگزار کرد و پس از اعتراض کادرفنی این تیم به دلیل کیفیت بد چمن این ورزشگاه، مسئولان این باشگاه مجبور شدند که تصمیم به برگزاری بازی های نساجی در استان های دیگر بگیرند و عملا نساجی در نیم فصل اول بیشتر از هر تیم دیگری برای برگزاری بازی هایش به سفر رفت.

بر همین اساس با توجه به مسائل باشگاه نساجی و فرایند کند عملیات تعویض چمن ورزشگاه شهید وطنی، هواداران قائمشهری با ارسال نامه ای به رئیس جمهور خواستار رسیدگی به این موضوع شدند. با توجه به اینکه پیش از این مسئولان ورزش استان مازندران اعلام کرده بودند که پروژه ورزشگاه شهید وطنی نیاز به بودجه ای خارج از استان دارد، هواداران نساجی از رئیس جمهور به عنوان عالی ترین مقام اجرایی کشور خواستار دستور صریح برای تجهیز ورزشگاه شهید وطنی هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 1 اردیبهشت 1401 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 1361

به "هواداران نساجی دست به دامان رئیس جمهور شدند" امتیاز دهید

1 کاربر به "هواداران نساجی دست به دامان رئیس جمهور شدند" امتیاز داده است | امتیاز: 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هواداران نساجی دست به دامان رئیس جمهور شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید