فراکسیون امید خواستار برگزاری جلسه علنی مجلس برای بررسی حادثه هواپیمای اوکراینی شد

به گزارش مجله یافان، سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت که هیئت رئیسه فراکسیون امید در جلسه ای فوق العاده خواستار برگزاری جلسه علنی مجلس برای بررسی ابعاد شلیک اشتباه به هواپیمای مسافربری اوکراینی شد.

فراکسیون امید خواستار برگزاری جلسه علنی مجلس برای بررسی حادثه هواپیمای اوکراینی شد

فاطمه سعیدی در گفت وگو با مجله یافان اظهار کرد: هیئت رئیسه فراکسیون امید در جلسه ای فوق العاده به ریاست محمد رضا عارف و با حضور روسای کمیته های سیاسی و سیاست خارجی این فراکسیون خواستار برگزاری جلسه علنی مجلس برای بررسی ابعاد شلیک اشتباه به هواپیمای مسافربری شد.

وی ادامه داد: در این جلسه ضمن بررسی این حادثه بر لزوم برخورد سریع و قاطع با مقصران این حادثه تلخ بر شفافیت و در جریان قراردادن مردم تاکید شد. همچنین اعضا با انتقاد از ارائه اطلاعات غلط به مردم خواستار توضیح مقامات نظامی برای مخفی نگاه داشتن علت این سانحه شدند.

سعیدی گفت که فراکسیون امید با اشاره به وارد آمدن لطمات جدی به اعتماد عمومی خواستار شفافیت در برخورد با مقصران و فرایندهای طی شده است.

وی ادامه داد: با توجه به برگزاری جلسه غیرعلنی روز یکشنبه در مجلس فراکسیون امید درخواست برگزاری جلسه ای علنی دارد تا مردم بی واسطه و به سرعت در جریان بررسی ها قرار گیرند.

سعیدی در سرانجام اظهار کرد: این فراکسیون ضمن تسلیت مجدد به خانواده ها و مردم عزادار بر دلجویی سریع نظام از خانواده ها معزا تصریح دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: yfun.ir شناسه مطلب: 77

به "فراکسیون امید خواستار برگزاری جلسه علنی مجلس برای بررسی حادثه هواپیمای اوکراینی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراکسیون امید خواستار برگزاری جلسه علنی مجلس برای بررسی حادثه هواپیمای اوکراینی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید